x-kom hosting

Insalacja sterowników w windows 10?

kosa.
utworzono
utworzono

Czy jak zainstalowałem sobie kupiony Windows 10 to musze do niego instalować sterowniki? Jeśli tak to jakie?

Bish
komentarz
komentarz

Tak, po instalacji nowego systemu musisz zainstalować sterowniki. Windows 10 posiada pewną bazę sterowników, ale nie do wszystkiego.

Poza ty, wszystko zależy od tego jakie podzespoły posiadasz. Podaj pełną konfigurację. Dokładny model każdego podzespołu.

I zrób screen z menadżera urządzeń, zobacz czy masz tam jakieś znaki zapytania.

kosa.
komentarz
komentarz (edytowane)

Laptop Lenovo G50-80

-Intel Core i3-4005U 1.70 Ghz

-Radeon R5 M330 2 GB

-Dysk SSD Good Ram IRDM Pro 240 GB

-4 GB Ram

 

 

Bez tytułu.png

Bish
komentarz
komentarz (edytowane)

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/g50-80/downloads -wszystkie sterowniki do Twojego laptopa

 

Instalujesz sterowniki od karty graficznej, masz je w zakładce Wyświetlanie i grafika wideo, stamtąd ściągasz plik o nazwie 

AMD VGA Driver for Windows 10 (64-bit) - Notebook - jest to sterownik od karty dedykowanej, możesz też zainstalować sterowniki od karty zintegrowanej o nazwie 

Intel VGA Driver for Windows 10 (64-bit) - Notebook

 

Poza tym instaluj:

Sieć: Wirelless Lan (bezprzewodowa): 

Dzwięk

Bluetooth i Modem

Chipset

Camera i czytnik kart

Sieć: Lan (Ethernet)

Łatka

kosa.
komentarz
komentarz

Jak zainstalowałem sterownik do zintegrowanej karty graficznej to wraz przeglądarka nie chce mi pokazywać stron, strona się ładuje ale nie pokazuje zawartości jest białe tło, myślisz, że ponowne uruchomienie załatwi sprawę?

Bish
komentarz
komentarz

Po instalacji każdego sterownika powinieneś zrestartować kompa ;)

kosa.
komentarz
komentarz

Zrobiłem tak, że zainstalowałem kilka sterowników i zrestartowałem kompa, żeby nie uruchamiać co chwilę, może tak być?

A co ze sterownikiem pamięć i resztą?

Bish
komentarz
komentarz
Dnia 10.07.2018 o 20:11, kosa. napisał:

Zrobiłem tak, że zainstalowałem kilka sterowników i zrestartowałem kompa, żeby nie uruchamiać co chwilę, może tak być?

Może.

Dnia 10.07.2018 o 20:11, kosa. napisał:

 A co ze sterownikiem pamięć i resztą?

Reszta jak dla mnie jest zbędna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.