x-kom hosting

Jak zacząć, żeby móc zaistnieć na rynku pracy?

IndigoWaffel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich :) Mam 17 lat i kształcę się na kierunku Technik Teleinformatyk. Czytałem dużo opinii, że aby zaistnieć na rynku pracy, nie wystarczy jedynie ukończona szkoła, ale ważne są certyfikaty, wiedza itd. Dzisiaj w przypływie inspiracji i chęci lepszego życia (hehe) Zacząłem poszukiwać dla siebie kursów internetowych, jednak cena niektórych zwaliła mnie z nóg (Czasami nawet około 10000zł...), a budżet osoby w moim wieku jest mocno ograniczony, a o tak duże kwoty rodziców nawet wstyd by mi było pytać... Przechodząc do rzeczy. Czy kursy internetowe które zajmują około 70h są coś warte? Czy mógłbym je potem bez wstydu wpisać do CV? Przykładowo zrządzeniem losu trafiłem na stronę gdzie przez następne 10h wszystkie kursy są mocno przecenione 

Link: https://www.udemy.com/java-the-complete-java-developer-course/

Czy warto wykupić taki kurs? Czy ta strona to nie przypadkiem jakieś oszustwo? Czy realnie wzmocnią w przyszłości moją pozycję na rynku pracy?

Chciałbym czegoś więcej od życia niż praca za najniższą krajową i uważam że teraz jest dobry moment żeby zacząć działać w tym kierunku. (Mam nadzieję, ze to nie zabrzmiało jakbym czuł się od osób które zarabiają takie kwoty lepszy.)

Edytowane przez IndigoWaffel

Youki
komentarz
komentarz
31 minut temu, IndigoWaffel napisał:

przez następne 10h wszystkie kursy są mocno przecenione 

Te kursy są wiecznie przecenione a często można znaleźć na necie co i jak by były darmowe. 

 

IndigoWaffel
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Youki napisał:

Te kursy są wiecznie przecenione a często można znaleźć na necie co i jak by były darmowe. 

 

A przekazują przydatną wiedzę? Są coś warte?

Youki
komentarz
komentarz

Oglądałem kilka kursów i na przykładzie JavaScript mogę Ci powiedzieć, że wszystko to znajdziesz na innych, darmowych kursach, video na YouTube. Podstawy podstaw.

 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.