x-kom hosting

Windows 7 się nie uruchamia

Noobie281
utworzono
utworzono

 

Cześć 

Dzisiaj chciałem przyspieszyć mój komputer, bo ostatnio trochę zwolnił.

Wyszukałem na Internecie temat i znalazłem takie rady.20180708_152052.thumb.jpg.128806181fe81aaa7238a407559fe8ab.jpgPo reboocie komputera uruchamia się naprawa Windowsa, która niestety  nie pomaga. 

Windows w trybie awaryjnym również  nie chce się uruchomić.

Jeżeli muszę robić reinstall to czy mogę jakoś zgrać niektóre pliki na pendrive czy dysk? 

Z góry dzięki za pomoc 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcze naprawy z płyty czy tam pendrive. Musisz mieć instalkę takiej samej wersji, bootujesz z tego instalator i zamiast instaluj wybierz opcję Napraw teraz.

 

Noobie281
komentarz
komentarz (edytowane)
35 minut temu, Youki napisał:

Spróbuj jeszcze naprawy z płyty czy tam pendrive. Musisz mieć instalkę takiej samej wersji, bootujesz z tego instalator i zamiast instaluj wybierz opcję Napraw teraz.

 

Mógłbyś mi podlinkowac instalkę win 7 z sp1 ? Mam płytę niestety bez sp, a  na internecie znajduje samo sp bez windowsa

A dałoby się reinstal windowsa zrobić bez utraty danych ? Czytałem, że jest taka opcja Ale jak jej próbowałem było napisane że muszę to zrobić będąc zalogowanym A jest to niewykonalne niestety 20180708_184638.thumb.jpg.e4fa0d23a76b526caeacca5c39f5fb1d.jpg

Youki
komentarz
komentarz
Dnia 8.07.2018 o 18:34, Noobie281 napisał:

A dałoby się reinstal windowsa zrobić bez utraty danych ?

Możesz spróbować uruchomić dowolną dystrybucję Linuxa w trybie LiveCD z pendrive na przykład i zgrać sobie dane.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.