x-kom hosting

Problem z W10

Stanisław Stachera
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym sformatować system, lecz mam na nim 252 GB folder, który chcę zachować? Jest jakaś inicjatywa? 

Youki
komentarz
komentarz

Utworz nową partycję i przenieś na nią ten folder.

 

Raciawelli
komentarz
komentarz

albo dysk zewnętrzny / chmura. Jeśli to ważne dane, to takie rozwiązanie jest nawet wskazane.W razie awarii dysku możesz obecnie stracić wszystko. 

Stanisław Stachera
komentarz
komentarz

A jak mam ten folder na dysku D, to nie mogę po prostu jakoś usunąć cały dysk D oprócz tego folderu? 

Ogólnie to mam problem z utworzeniem partycji, bo 4 mam podstawowe, i wyskakuje komunikat o dysku dynamicznym.

Youki
komentarz
komentarz

Formatując usuwasz wszystko z partycji.

 

Stanisław Stachera
komentarz
komentarz

Ja mam obecnie 2 dyski, C i D. na D mam 350GB plików które chce zostawic. Chce rowniez zrobic automatyczna reinstalacje systemu. Jak to zrobic? 

Mam dysk zewnętrzny na usb, niby komputer mi go czyta a nie pokazuje mi go w urządzeniach. W ten komputer. 

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz dysk na C a wszystkie dane, które chcesz zostawić na D to zrób format tylko partycji C.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.