x-kom hosting

Siec oferujaca stale IP/ewnetualnie realny internet mobilny bezlimitu

Windica
utworzono
utworzono

Witam !

Potrzebuje zorganizowac nowy internet do mojego domu. Niestety w mojej miescinie kiepsko ze swiatlowodami czy tez zwyczajnie z ofertami(stacjonarnie max do 10mb/s, czyli realnie z 1.5 mb). Dzwonilem troszke po dystrybutorach ale nie wiele z tego wyniklo. Tu pojawiaja sie 2 pytania.

 

1. Czy ktorys z Polskich dystrybutorow oferuje internet dla klienta indywidualnego ze stalym IP ? Tu chyba jedyna mozliwoscia jest internet stacjonarny, bo mobilny zawsze(moze raczej przewaznie) ma ip zmienne.

 

2. Czy ktorys z dystrybutorow oferuje realny internet bezprzewodowy bezlimtu ? Wiekszosc z nich w ofercie ma, ze po zuzyciu 100 gb predkosc spada do 1mb/s co jest nieywstarczajace przy moim zuzyciu.

 

Dziekuje za pomoc ;)

Up

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

T-Mobile bez limitu powinien być bez limitu danych. Ale kwestia stałego, publicznego IP nadal pozostaje. Musiałbyś do nich zadzwonić i zapytać się. W ofercie biznesowej pewno by mieli ofertę dopłaty na stałe IP, ale czy dla zwykłego klienta, nie wiem. Pierwszy miesiąc można testować, zapytaj się o to także.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.