x-kom hosting

0xc000021a !!!

Domek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam błąd ten od pewnego czasu prześladuje mnie ten błąd w żaden sposób nie dało się go naprawić sprawdzałem wszystkie porady z sieci dismy chdsk sfc ani przywracanie systemy czy tym bardziej automatyczna naprawa ani firma zewnętrzna której zapłaciłem Za pierwszym razem robiłem od nowa system ale stare dane skopiowałem do innego katalogu poprzez Linuksa po czasie znów ten błąd (pomyślałem jakieś jaja) zresetowałem system zachowując dane w katalogu Windows.old a mimo to po 3 tygodniach znów ten błąd i wysypka systemu tym razem skorzystałem z  wcześniej wykonanego obrazu systemu Windows  po 3 kolejnych znów wysypka i znów skorzystałem z  obrazu gotowego tym razem zrobionego dzień przed błędem  dotąd i jak dotąd  jest dobrze teraz pytam skąd ten błąd !!! Przecież nic się nie zmieniło dotąd robiłem to samo instalowałem to samo od czego to zależy Już za 3 razem z Symanteca zrezygnowałem na rzecz systemowego programu. Windows 10 to chyba jakaś porażka.

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o Bluescreen?

Jeśli tak to spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Domek
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi mi o pojawiająca się co pewien czas wysypkę systemu (nie do naprawienia) blue screen 0xc000021a wtedy to jedyne co mogę zrobić to resetować system do ustawień fabrycznych z zachowaniem plików bądź nie danych albo wczytać  albo wczytać zapisane obraz systemu. Ja robiłem system od nowa i też się pojawiał jak to możliwe ?

By nie instalować od nowa programów zanim zacząłem robić obrazy systemu wpadłem na pomysł zastąpienia aplikacji instalowanych odpowiednikami  portable. Jedyne co jest wspólnym elementem wszystkich systemów które padały to moje systemowe konto połączone profilem Microsoft live.

Podsumowując nie wiem co jest powodem tego błędu z czego wyczytałem na pewno nie sprzęt. Jeszcze nie tak dawno temu w ogóle nie było takich problemów a system miałem bardzo długo. Aha co jest charakterystyczne to po pierwszy resecie by wyjść z blue screena ZAWSZE klawiatura(mam podświetlaną) nie świecie a ekran jest czarny. Jak pojawi się wysypka systemu to zanim przywrócę obraz systemu wejdę do lina i zgram plik na komp mojego znajomego.

Youki
komentarz
komentarz
14 godzin temu, Domek napisał:

Ja robiłem system od nowa i też się pojawiał jak to możliwe ?

Widocznie to nie wina systemu, a jakiś sterowników, programów, których korzystasz czy samego hardware.

 

Domek
komentarz
komentarz (edytowane)

Sterowniki to ja instaluję na starcie a to się dzieje później. Co dziwniejsze chyba błędy sterowników da się naprawić przywracaniem systemu z poziomu dysku awaryjnego. A tu za każdym razem ten sam błąd nie pamiętam kodu w każdym razie nigdy ale to nigdy przy tej wysypce systemu nie zadziałało przywracanie systemu tj szło ale na koniec był błąd i pisało iż nie udało się przywracanie systemy tak samo tryb awaryjny i wszystkie komendy które radzą youtuberzy. 

Programów raczej nie bo wczytałem obraz dzień przed błędem(w dniu błędu nic nowego nie instalowałem) i jakoś dotąd jest dobrze. Dotąd nie wiem co jest przyczyną. Czasem podejrzewam atak hakerski bo jednak mam konto połączone na Microsoft live no i sprzęt bo jakoś dziwnie dysk pracuje, Ale błędnych sektorów nie pokazuje.

  • 2 tygodnie później...
Domek
komentarz
komentarz

programów raczej nie bo wczytałem obraz dzień przed błędem(w dniu błędu nic nowego nie instalowałem) i jakoś dotąd jest dobrze. Dotąd nie wiem co jest przyczyną.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.