x-kom hosting

Potrzebny system

kodzisake
utworzono
utworzono

Ubuntu Studio 18.04 Bionic Beaver - 32 bit DVD LTS O/S Ubuntu
Wypali ktos plytke i podrzuci mi na adres szpitala, w ktorym jestem? Bo nie mam mozliwosci kupic, ani zrobic jej sam jak na razie. Pomozcie...
Prosze o info na priv, to dla mnie wazne, bo laptop lezy bez systemu, a nie mam nic innego, tylko telefon, a to juz za malo i moglbym cos dzialac.

Bish
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli masz androida, sporo transferu, lub szpitalne wifi, to najszybciej będzie tak: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softwarebakery.drivedroid&hl=pl

 

Sam jeszcze tego nie testowałem, z ciekawości sprawdziłem czy jest możliwość bootowania systemu z telefonu.

 

//EDIT

Niestety, root telefonu wymagany :/

kodzisake
komentarz
komentarz

Niestety nie mam kabla, ale moze mama wplaci mi te 20 zl na konto i sobie kupie system na ebay'u przez paypal, takze jeszcze kwestia kilku tygodni, ale dziekuje za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.