x-kom hosting

problem z uruchomieniem systemu

witeq
utworzono
utworzono (edytowane)

witam,

problem polega na tym, że na ekranie komputera mojego kolegi po właczeniu pojawia się narzędzie naprawy i po kliknieciu napraw lub zamknij nic się nie dzieje, myslałem aby zrobic format, tylko nie wiem jak usunąć system z komputera. Przełożyć dysk do innego urządzenia, czy da sie to zrobić w inny sposób? system na komputerze win7

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Po co przekładać dysk? Wrzucasz płytkę z windowsem, bootujesz i formatujesz przy instalacji systemu.

  • 2 tygodnie później...
tomd
komentarz
komentarz
Dnia 19.06.2018 o 21:41, witeq napisał:

witam,

problem polega na tym, że na ekranie komputera mojego kolegi po właczeniu pojawia się narzędzie naprawy i po kliknieciu napraw lub zamknij nic się nie dzieje, myslałem aby zrobic format, tylko nie wiem jak usunąć system z komputera. Przełożyć dysk do innego urządzenia, czy da sie to zrobić w inny sposób? system na komputerze win7

 

Na innym kompie zainstaluj macrium reflect, zrób płytę botowalną z winpe , możesz zrobić 32bit i 64bit, zabotuj płytę, poszukaj opcji fix boot czy jakoś tam.

a potem na dole ekranu zobacz ,że możesz uruchomić konsolę (cmd) i wpis chkdsk c: /f

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.