x-kom hosting

Gdy moja siostra jest w domu nie chodzi mi internet

Helenka
utworzono
utworzono

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam pewien nietypowy problem. Bardzo lubię sobie pograć w lola, mogę to zrobić tylko wtedy gdy siostry nie ma w domu. Gdy jej nie ma to mój ping jest wystarczający aby dobrze się grało (50-90ms). Ale gdy ona przyjdzie do domu to nagle skacze i oscyluje w granicach 300-7000MS! Naprawde nie wiem jak to jest możliwe,ale dosłowbie zawsze jak ona się pojawi w domu to się wszystko psuję, nie wiem dlaczego tak jest. Ten internet zaczyna tak świrować jakies kilka minut po jej przyjściu,gdy ona nawet nie zdąży włączyć kompitera. Kiedyś też sobie grałam a ona po prostu siedziala kolo mnie i robila cos na telefonie a ja mialam 400 ms . Jak to jest wogóle możliwe że coś takiego się dzieje? Przez ten problem zaczela mnie irytowac moja siostra , i czesto pisze do jej chlopaka zeby z nia jeszcze dluzej posiedzial i nie prywozil jej do domu tak wczesnie, ale przeciez to nie jej wina ze tak sie dzieje. Proszę o pomoc jak to naprawić.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To chyba materiał dla Archiwum X ? Podłącz kompa kablem do routera i wtedy sprawdź.

Jaho
komentarz
komentarz

@Helenka

To raczej normalne że kiedy druga osoba zaczyna korzystać z internetu to ping skacze...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.