x-kom hosting

Papier do drukarki HP

zygmuntowa
utworzono
utworzono

Dobry wieczór, 

jako kompletny laik mam do Was pytanie. Posiadam drukarkę HP i mam problem z drukowaniem zdjęć. Konkretnie chodzi o to, że wychodzą one nieco przyciemnione a kolory są do przesady nasycone, przez co wyglądają tragicznie. Na normalnych papierze kolory są okej, nic nie jest przyciemnione. Natomiast problem pojawia się przy drukowaniu na papierze fotograficznym. Próbowałam drukować przez Windowsa i przez HP  photo creations i ciągle to samo. Przez androida też. Ustawienia drukarki zresetowałam ale problem pozostał.

Pytanie - czy problem może leżeć w tym że papier nie jest dedykowany? Co jeszcze może być przyczyną?

zygmuntowa
komentarz
komentarz

Papier mam błyszczący, ale raczej z dolnej półki. O ile próbuję jeszcze wydrukować jasne zdjęcie, powiedzmy przykładowo jasnego różowego kwiatka, to wychodzi w miarę normalnie. Ale gdy np kwiatek jest czerwony albo niebieski to te kolory są po prostu wściekłe. Najgorzej z zielonym. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.