x-kom hosting

Wielki problem z Windowsem 10

SevenSeven
utworzono
utworzono

Witam posiadam laptopa Lenovo Y-700 . 

Mam problem z uruchomieniem systemu Windows 10.. mianowicie gdy klikam guziki  rozruchu pojawia mi sie wstawka lenovo i napis  ,,Czekaj" po czym przekierowuje mnie w opcje ,, Wybierz układ klawiatury " wybieram opcje.. ,,Polski programisty" i dalej mi wskakuje ,,Rozwiąż problemy"  z tym że nie mam opcji Ustawień Uruchamiania ,, nie mogę wejść w tryb awaryjny " nie mam opcji odzyskiwania.. poniewaz nie mam utworzonego  obrazu odzyskiwania.. nie mam opcji resetu do ustawień fabrycznych nie wiem dlaczego nie mam tej opcji... Przywracanie systemu nie działa bo nie ma punktu przywracania.. 

 

A jeszcze ciekawiej... nie ma zadnego nośnika windowsa zeby zrobić reinstal.. ;¥ jest to laptop z wgranym już systemem .. bez płyty dostałem.

 

wszystkie opcje poniżej.. w system nie da się wejść! 

 

Prosze o pomoc.. 

20180610_183919.jpg

20180610_183914.jpg

20180610_183907.jpg

Raciawelli
komentarz
komentarz

Oczywiście próbowałeś opcji "napraw podczas uruchamiania"? Jeśli nie, spróbuj, jeśli tak to:

 

Tutaj masz link do obrazu systemu, idź z pendrive na inny komputer (jak nie masz w domu to do sąsiada) użyj instrukcji "tworzenie za pomocą tego narzędzia nośnika instalacyjnego"

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

 

Z tak przygotowanym pendrive wpinasz się w kompa, (może być potrzebna zmiana w biosie ustawień rozruchu) i jak dojdziesz do kroku z przyciskiem "Zainstaluj teraz" to w lewym dolnym rogu powinna też być opcja "Napraw komputer". Kliknij i postępuj zgodnie z instrukcjami.

SevenSeven
komentarz
komentarz

Wyjaśnione.. na szczęście ten model lenovo ma dodatkowy guzik do przejścia w Recovery.. 

Czy zmieniając dysk..  mam możliwość wgrania go z ukrytej partycji??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.