x-kom hosting

20gb!? aktualizacja?!

william88
utworzono
utworzono

Włączyłem normalnie laptopa jak każdego dnia tylko w ten dzień dostrzegłem (a widzę praktycznie codziennie) że na partycji C zniknęło mi 20gb! Po około 30 minutach wyskoczył mi komunikat o aktualizacji systemu co też uczyniłem restartując komputer... Czy to możliwe aby ta FERALNA aktualizacja zajmowała aż 20GB?!?! Poza tym mój laptop nieznacznie aczkolwiek troszkę się spowolnił przy uruchamianiu... MAM CIĘ DOŚĆ microsofcie po tej sytuacji...

procesor i5 2.4Ghz

4gb ram

500gb twardy

1gb karta graf.

 

Pozdrawiam

Sebastian.M

r102
komentarz
komentarz

Mi  ta ostatnia akcja Billa zajęła 35 GB :V

 

Nie bój się - to tylko windows zabezpieczył pewnie obraz całego systemu jakby coś nie wyszło ?

 

A co zrobić - Komputer -  partycja systemowa - właściwości - oczyszczanie dysku - wyczyść pliki systemowe - i tam ci się te Gigabajty pokażą można zaptaszkować i usunąć...

 

Masz dysk talerzowy - co do "spowalniania" - to pamiętasz o okresowej defragmentacji dysku ?

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Dokładnie, to kopia zapasowa. 

Po aktualizacji użyj systemowej opcji Oczyszczanie dysku, kliknij opcję Usuń pliki systemowe i tam będzie do zaznaczenia opcja Windows Update lub poprzednie wersję systemu Windows.

william88
komentarz
komentarz

Dziękuję, za błyskawiczną i precyzyjną odpowiedź. Temat do usunięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.