x-kom hosting

Mysz do 150zł

XDDX321
utworzono
utworzono (edytowane)

Szukałem takiego wątku ale nie znalazłem (szukać nie potrafię xD) więc do rzeczy. Poszukuje myszki gamingowej do kwoty 150zł dla osób praworęcznych, nie małej, dodatkowe guziczki programowalne, chwyt Palm/Claw Grip. Myszka ma być przeznaczona do FPS albo uniwersalna (jak takie coś istnieje) . Myślę nad dwoma myszkami. 

-Genesis Krypton 700 (zakochałem się w wyglądzie xD) 

-Mysz MODECOM Volcano MC-GMX4 BLACK (dobry sensor ma podobno) 

 

Ploo
komentarz
komentarz

wow... 3330 na pokładzie za stówacza... mówię o tym modecomie... to jest naprawdę dobra cena. Krypton też ma niezły bo ma 3310. Weź tą która Ci się podoba i tyle. Ja bym wziął z tych dwóch tego modecoma chociaż sam nie wierzę w to co teraz napisałem.... bierzesz pod uwagę że jest dość ciężka? 150 gram to nie mało...

ezzio
komentarz
komentarz (edytowane)

150g... szkoda zdrowia, bo nadgarstek po dłuższym okresie obcowania z taką cegłą swoje odczuje. Pamiętaj, że te podpórki jak w Krytponei 700 po prawej nie pomogą Ci w takim chwycie...

 

Pod palmo-claw to masz DM1 Pro za 130 zł, z kształtem właśnie podręcznikowym pod taki chwyt, ale bez sterowników, za to za 170 zł masz wersję S ze sterownikami i lepszym sensorem 3360 - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/dm1-pro-s/.
Bo jak chcesz z większych myszek i profilowanych to masz Tesoro Saggite w tej cenie - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/tesoro-sagitta-spectrum/

albo Gigabyte XM300 - https://pclab.pl/art68968.html

 

Ploo
komentarz
komentarz

@ezzio ma sporo racji, ja używam podobnego chwytu i używam DM2 Comfy, ale faktem jest że DM1 PRO S był by lepszy. Co jest ważne a o czym @ezzio nie napisał to że DM1 PRO S ma 89g o ile dobrze pamiętam. Więc możesz grać całą noc i nie odczujesz nic w nadgarstku.

XDDX321
komentarz
komentarz

Posiadam Genesis G55 bydle waży 116g i czasem wydaje się zbyt leciutka DM1 Pro S wygląda spoko ale nie da się określić czułości myszy. Teraz się wkur*** jak przez wypadek zmienię DPI. Jakbyście mogli polecić inne myszki. @ezzio @Ploo

Ploo
komentarz
komentarz

Nie rozumiem co masz na myśli że w DM1 PRO S nie da się określić czułości myszki? Do tego modelu (mówimy o wersji z "S") jest software i normalnie możesz zmieniać tam takie rzeczy.

Jeżeli waga Cię nie przeraża i podoba Ci się ten Modecom to bierz. 

Jeżeli nie boisz się zakupu zza oceanu to super myszką która mogła by Ci się spodobać to takie cudo

http://www.motospeed.cc/index.php?ac=article&at=read&did=510

ledy szmery bajery rowery, Pixart 3360 i omrony w cenie około 40 dolców.

To jest w sumie kopia popularnego Razera z dodatkowymi ledami. Popularny kształt, topowy sensor, przełączniki... cóż, jeden woli omrony drugi woli huano 

XDDX321
komentarz
komentarz

Chodziło mi o to ,że podczas grania na myszysce nie da się zobaczyć jaka czułość. Trzeba sprawdzać po kolei.  Zza oceanu to trochę przypał (wole nie kupować). Znaczy się Modecom mi się nie podoba ale ma dobry sensor. 

ezzio
komentarz
komentarz (edytowane)

nie mów, że ty podczas grania zmieniasz czułość, toż to pamięć mięśniowa nie ogarnie, jak ty w FPSy grasz ;D?

 

Ty bo w sferisie zobaczyłem, że jest MM530 - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/cooler-master-mastermouse-mm530/za 150 zł, ona powinna spełnić twoje wymagania, 102 g więc nie jest lekka ani za ciężka, do tego masz 2 przyciski do dpi jak z jakiegoś powodu to potrzebujesz, więc się nie pomylisz, że zmieniłeś dpi ;) do palmo clawa daje radę. 

XDDX321
komentarz
komentarz

Możliwe ,że kupię ale pójdę jeszcze do Komputronika ,żeby zobaczyć czy się fajnie trzyma. Z tą zmianą DPI chodzi o to ,że jak się wkur*** to czasem pierdolnę z płaskiej ręki w mysz i się wtedy zmieni xD. Ale dalej jestem otwarty na wasze oferty. 

Besesumber
komentarz
komentarz

G203 z kodem wyprzedaz za 89 zł mega dobra cena :)

XDDX321
komentarz
ezzio
komentarz
komentarz (edytowane)

G203 ma bardzo doby sensor, lepszy od 3310 pod kątem feelingu z tego Acera i Roccata (rebrand SS Rivala 300) ten Sabre to padaka straszna z sensorem laserowym, więc unikaj. Niemniej 3310 jest ok i w tych cenach to b. dobry sensor. 

 

Wszystko sprowadza sie do kształtu, ten Roccat to taki bardziej fingertipowy, a na wszelkich kopiach Rivala 300 fatalnie sie palmo-claw-uje

 

XDDX321
komentarz
komentarz (edytowane)

Byłem dzisiaj  w sklepie i sprawdzałem myszki. No i G203 tak słabo wypadło. (jedyna z lepszych myszek w sklepie) 

XDDX321
komentarz
komentarz

No nwm którą myszkę wybrać. Ten Krypton 700 lub Cooler Master MasterMouse MM530 lub jakaś inna 

ezzio
komentarz
komentarz

zwiększ budżet to ułatwi wybór :P

XDDX321
komentarz
komentarz

To niech będzie to 180zł. 

ezzio
komentarz
komentarz

to może by tak używanego Senseia lub Rivala 310, ewentualnie z outletów, po zwrotach konsumenckich

XDDX321
komentarz
komentarz

Wolałbym nową mysz. 

ezzio
komentarz
komentarz (edytowane)

No to i do 180 nic więcej jak poza to co już było tu wymienione nie ma ;) ps. po zwrotach konsumenckich to są nowe myszki z normalną gwarancją 24 mc. 

Ewentualnie poluj na okazje całkiem nowych po 199 zł, nic więcej już nie pomogę :(

XDDX321
komentarz
komentarz

A jeśli miałbyś wybierać myszkę do 180zł. To którą byś wybrał? 

ezzio
komentarz
komentarz

Pod twoje wymagania to starałbym się do MM530 przyzwyczaić ;)

XDDX321
komentarz
komentarz

No nwm nwm, wygląda spoko ale opinii użytkowników mało jest. 

Badger20k
komentarz
komentarz

jak podniesiesz budżet to może rival 300?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.