x-kom hosting

Texas Instruments

somebody-someone
utworzono
utworzono

Witam kolegów!

Jestem muzykiem, ale moje pytanie dotyczy ściśle kwestii komputerów. Poszukuję kontrolera FireWire opartego na chipsecie Texas Instruments, który byłby dostępny do kupienia w Polsce. Nie może to być żadne combo (obsługujące np. również protokół USB), bo wtedy urządzenie, które ma współpracować z kontrolerem (interfejs audio) nie będzie działało poprawnie (lub wcale). Przejrzałem już ofertę wielu sklepów i nie znalazłem tego, jakkolwiek w wielu ofertach pojawiał się tego typu sprzęt. Za każdym razem jednak dystrybutorzy nie dysponowali już ani jedną sztuką... Będę wdzięczny, jeśli ktoś zdoła mi pomóc i skieruje mnie do sklepu, w którym mają zapas tych kontrolerów (chodzi mi o jakiś niedrogi model - do 100 zł). Może ktoś z Was ma na sprzedaż jakiś?

Proszę o kontakt (somebody-someone(at)o2(dot)pl, lub odpowiedź na tym forum. Z góry dziękuję! Pozdrawiam!

MW

somebody-someone
komentarz
komentarz

Zapomniałem zaznaczyć, że ma to być kontroler na PCMCIA.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.