x-kom hosting

Gdzie kupić najtaniej win 7?

Ricowskyy
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym kupić legalny win 7, od 2 lat gram na cracku. Czy opłaca się kupować na allegro?

Czy mam kupować płytę i kod osobno czy jak?

Ja jestem w tym kompletnie zielony i nie wiem jak wybrać najlepsze.

Proszę o pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Win 7 już nie dostaniesz, jeśli chodzi o normalne, w pełni legalne licencje 

  • 2 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak się uprzeć, to da się jeszcze kupić Windowsa 8/8.1 - jest jeszcze wspierany przez Microsoft, to co działa na 7 powinno też działać na 8. Co prawda ma te cholerne kafelki, ale programikiem Classic Shell Menu można je wyłączyć. Na Allegro akurat ktoś sprzedaje podobno fabrycznie zapakowanego 8.1 64-bit (upewnij się, czy Twój komputer obsługuje aplikacje 64-bitowe):

 

http://allegro.pl/microsoft-windows-8-1pl-64bit-oem-dvd-wn7-00604-fv-i7185801020.html

 

Tyle że sam się już gubię z tymi licencjami - @Dark_Moon, nada się to powyżej w przypadku gdy nie mówimy o nowym komputerze?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Wg nowej licencji Win 8.1 nie pamietam jej dokladnie ale jest tam tez punkt o nowym wlascicielu to sie nada nawet jak nie jest nowy i byl wczesniej instalowany. Jest to win na plycie i prawdopodobnie nie byl sprzedany razem z komputerem. Wiec moze byc przenoszony. Jezeli jest nowy to ok jezeli byl wczesniej instalowany to tez ok pod warunkiem ze ta plyta byla zakupiona osobno a nie dodana do komputera z zainstalowanym systemen. No i nie moze w tej chwili byc nigdzie zainstalowana. Troche to pogmatwane ale w zasadzie mozna kupic. W dzisiejszych czasach nie daje sie pelnej wersji dodatkowo tylko recovery najwyzej do komputera sprzedawanego z systemem.

  • Dobra wypowiedź 1
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli zdjęcie na aukcji jest po prostu skanem fabrycznego opakowania, to z tego co widzę, jest faktycznie nigdy nieotwierane (ma nienaruszoną naklejkę pod tym czerwonym paskiem), więc powinno być OK zgodnie z tym co piszesz. Dzięki. :)

 

Oferta jest też pewniejsza z tego względu, że sprzedaje to firma i może wystawić fakturę VAT. Nie żeby użytkownikowi prywatnemu miało na tym zależeć, ale zawsze to jakiś dodatkowy punkt dla sprzedającego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.