x-kom hosting

Brak glosu w filmach

lucas131
utworzono
utworzono

Brak glosu w filmach, znaczy muzyka w filmie dziala ale przy dialogu pojawia sie jakies zaklocenie i wlasciwie nic nie slychac. Jaki moze byc tego powod?

Sprawdzalem gspotem i wszystkie kodeki dzwieku mam poinstalowane.

redbald
komentarz
komentarz

mam to samo,jeśli odtwarzam na v playerze,ale nie ze wszystkimi plikami,natomiast jeśli odtwarzam w windows media player albo win dvd to mam zamiast normalnego dźwięku takie bzyczenie,ale też nie na wszystkich plikach, niektóre filmy chodzą normalnie.

GoBi
komentarz
komentarz

Moim zdaniem jest to wina kodeka... jakie masz zainstalowane kodeki ?

redbald
komentarz
komentarz

ffdshow

GoBi
komentarz
komentarz
ffdshow

Skasuj a wgraj to Click Here

redbald
komentarz
komentarz

myślisz,że to pomoże,moja siostra ma ffdshow i u niej te same filmy chodzą jak trzeba,mamy połaczone kompy i ściągnęła te same pliki do siebie do kompa.

GoBi
komentarz
komentarz
moja siostra ma ffdshow i u niej te same filmy chodzą

No to trzeba było tak odrazu... spróbuj zainstalować nowsze stery do karty graficznej.. a kodeki :) też zainstaluj bo są lepsze od ffdshow ( tzn zawierają ffdshow ale jeszcze troszki wiecej, i kazdy film Ci na nich pójdzie )

PS: sorki źle ci powiedziałem... napisz jaką masz karte dźwiekową, i zainstaluj stery do karty dźwiekowej a nie do graficznej.. pomyliło mi sie.

redbald
komentarz
komentarz

karte dźwiękową mam zintegrowaną z płytą, płyta ASUS A7N8X-X,nie wiem za bardzo skąd to ściągnąć, boję sie ,ze coś zepsuję.

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

To jest kwestia ustawien menagera karty dzwiekowej w tej plycie masz karte REALTEK - kliknij ikonke dzwieku z paska kolo zegarka wybiesz efekty na none i karaoke na 0 mozliwe ze to w tym problem

redbald
komentarz
komentarz

nie rozumiem , tam nie ma żadnych ikon none ani karaoke,mam wszystko po polsku,ale nie ma tam nic co by można ustawić na 0,aha, chodzi ci ,ze na pasku mam kliknąć na głośnik?

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

tak dostan sie do menagera karty dzwiekowej i tam masz te opcje zmiany efektow

redbald
komentarz
komentarz

kurde,albo ja nie mogę znaleźć , albo tam nie ma czegoś takiego, w menadżerze jest jeszcze opcja aktualizuj sterownik,ale pyta si.ę czy chce się połączyć z windows update,a to chyba nie jest najlepszy pomysł,bo mi bedzie sprawdzać legalnośc xp-eka

[ Dodano: 2007-03-03, 03:02 ]

ok, sciągnąłem i zainstalowałem ten k codec pack wersję 2.85, nie z tej strony którą polecałeś GoBi bo tam nie chaiło się ściągnąć,ale generalnie działa z jednym wyjątkiem, jak odtwarzam na v playerzeto przy niektórych filmach jest takie coś,że leci muzyka ale nie ma dźwięku dialogów,dokładnie tak jak to opisal kolega w pierwszym poście,ale zaznaczam ,że mam tak tylko gdy odtwarzam v playerem, tylko,że zależy mi by na v playerze działało, bo tylko na tym mogę otworzyć napisy do filmu. w tym programie,tzn w tych kodekach jest mnóstwo opcji w ustawieniach tylko nie wiem co mam tam zaznaczyć,żeby działało na tym v playerze.

tazman
komentarz
komentarz

http://www.subedit.prv.pl/ ściągnij lepiej to

redbald
komentarz
komentarz

pobrałem ten subedit i jest to samo co było z v playerem

tazman
komentarz
komentarz

odinastaluj kodeki wyczyść rejestr reg cleaner em i zainstaluj ponownie

redbald
komentarz
komentarz

a może tam trzeba coś zaznaczyc w ustawieniach tych kodeków,to jest mocno rozbudowane tam , tylko nie chce w tym ryć w sumie.Co to znaczy wyczyść reg cleanerem , jak to się robi i gdzie?

remix
komentarz
komentarz

nmoze sciagnij najnowsze ffdshow albo xp codec pack tez mialem tak

redbald
komentarz
komentarz

już próbowałem z ffdshow i zrobiłem tak jak pisze tazman tym reg cleanerem , odinstalowalem , po czym wywaliłem wszystko co zostało po starych kodekach, zainstalowałem ponownie k codec pack i nadal kicha.

lucas131
komentarz
komentarz

AAA!!! Ale mi wstyd!

Przyczyna poluzowany kabel od sluchawek :X

Dziala idealnie teraz omfg omfg

Fafu
komentarz
komentarz

Kurde nikt na to nie wpadł :P:D

redbald
komentarz
komentarz

u mnie też już wszystko biega,odinstalowałem wszystkie kodeki i zainstalowałem jeszcze raz v playera oraz kodeki do niego,wszystko pobrane ze strony www.vplayer.prv.pl ,teraz chodzą mi nawet pliki rmbv czy jak to tam się nazywa, aha a gdzie mam nacisnąć pomógł, jak nacisnę na napis pomógł to nic się nie dzieje,to nie jest żadna ikona.

tazman
komentarz
komentarz

Naciskasz na napis pomógł tej osobie która ci pomogła

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.