x-kom hosting

Windows 10

Maciajek
utworzono
utworzono

Czy da się zrobić coś takiego w Windows 10.

 

Po pobieraniu na PC np. filmu po zamknięciu systemu będzie on czysto porostu do stanu początkowego czy da się coś takiego zrobić bo widziałem coś takiego

 

Dziękuję za odpowiedzi

Raciawelli
komentarz
komentarz

hmm, myślę, że możesz zrobić partycję recovery i wrzucić do autostartu plik wsadowy, który będzie przeprowadzał procedurę przywracania. Z tym, że wątpię by dało się to zrobić całkiem bez działań użytkownika. 

Drugim sposobem jest rozruch z servera - tak jak w szkołach. Wymaga to jednak drugiego komputera, więc raczej się nie nada. 

Trzeci sposób to profil tymczasowy. Jest to profil do którego użytkownik jest logowany, jeśli jego profil zawiera błędy i nie można się do niego zalogować, ale można to wykorzystać na toją korzyść :) wystarczy znaleźć swój profil na liście profilów w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList i dopisać do niego rozszerzenie .bak

i pewnie jest też parę innych sposobów o których nie wiem :)

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.