x-kom hosting

LG BH16NS55 SATA czarny OEM

NoFuture
utworzono
utworzono (edytowane)

Tak jak w temacie, posiadam tą nagrywarkę dostałem do niej płytkę Cyber Link Media Suite 10 for Blu-ray... Jakim programem z tej płyty się nagrywa filmy? Czy mam nagrać na płytę czy wypalić na płycie? płyta jaką posiadam do nagrywania to DVD+R 8,5GB 120 min 8x speed Double Laver Freestyle 

Edytowane przez NoFuture

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Generalnie do nagrywania czegoś na płytkach służy przede wszystkim Power2Go, ale w tym pakiecie jest też program PowerProducer 6 - służy do tworzenia spersonalizowanych płyt DVD i BluRay, potem gotowy projekt można od razu nagrać na płycie bez korzystania z Power2Go.

 

Czyli: jeśli chcesz tylko plik z dysku wypalić na płytce - odpalasz Power2Go. Jeśli chcesz stworzyć bardziej zaawansowany projekt - odpalasz PowerProducer.

NoFuture
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, FrogsterPL napisał:

Generalnie do nagrywania czegoś na płytkach służy przede wszystkim Power2Go, ale w tym pakiecie jest też program PowerProducer 6 - służy do tworzenia spersonalizowanych płyt DVD i BluRay, potem gotowy projekt można od razu nagrać na płycie bez korzystania z Power2Go.

 

Czyli: jeśli chcesz tylko plik z dysku wypalić na płytce - odpalasz Power2Go. Jeśli chcesz stworzyć bardziej zaawansowany projekt - odpalasz PowerProducer.

Niestety po próbie nagrania mam taki błąd... :/ 

błąd 2.jpg

błąd.jpg

błąd 3.jpg

Edytowane przez NoFuture
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ta płyta na której chcesz nagrywać jest nowa/pusta?

NoFuture
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, FrogsterPL napisał:

Ta płyta na której chcesz nagrywać jest nowa/pusta?

Kupiłem w auchanie i niestety ma ślady nagrań, masakra :/ myślisz,że kupujesz nową płytę, a tu taka akcja... ;/. Na innych płytach normalnie nagrywa, dziekuję za odpowiedzi i poświęcony czas...

FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale masakra... A da się tą auchanowską płytę uruchomić, zobaczyć, co na niej jest? Kupowałeś płyty na sztuki, czy całe pudełko, np. tak zwanego "cake'a"? Możesz też zwrócić się do Auchana, niech sprawdzą całą partię produkcyjną.

 

I nie ma sprawy, po to jest forum. :)

Edytowane przez FrogsterPL
NoFuture
komentarz
komentarz
6 minut temu, FrogsterPL napisał:

Ale masakra... A da się tą auchanowską płytę uruchomić, zobaczyć, co na niej jest? Kupowałeś płyty na sztuki, czy całe pudełko, np. tak zwanego "cake'a"? Możesz też zwrócić się do Auchana, niech sprawdzą całą partię produkcyjną.

 

I nie ma sprawy, po to jest forum. :)

kupowałem na sztuki 8,5gb - 3 zł sztuka, nie wyświetla mi zawartości płyty tylko, że brak pamięci wolnej na dysku :/ 

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Cena ceną, ale jeśli chce Ci się w to bawić, to warto byłoby - choćby z ciekawości - wysłać to na gwarancję. Jestem ciekaw, co by odpowiedzieli. Z drugiej strony, trochę szkoda robić akcję o 3 złote/sztuka ;) Tak więc to już pozostawiam Twojemu wyborowi. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.