x-kom hosting

Windows 7 Zacinanie okien przy przesuwaniu

Evrron
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj robiłem drugi raz format komputera, ponieważ miałem strasznie zawalony.

Sformatowałem komputer, zainstalowałem wszystkie sterowniki z płytki do płyty głównej i karty graficznej.

Mój problem polegan na tym, że gdy przesuwam np jakaś ikonką na pulpicie, nie przesuwa ona się płynnie lecz lekko przycina czy jakby to nazwać, przy przesuwaniu okien lekko się rozmazują.

Przed zainstalowaniem jakichkolwiek sterownikow do karty graficznej i płyty głównej, problemu nie było, wszystko latało płynnie.

Proszę o pomoc!

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jakie sterowniki do karty zainstalowałeś? Brałeś je bezpośrednio ze strony producenta chipsetu karty, czy korzystałeś z jakiegoś programu do instalacji sterowników?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A mógłbyś zerknąć na Menedżer zadań (Ctrl+Shift+Esc) na zakładkę Wydajność, jak wygląda kwestia użycia procesora?

Evrron
komentarz
komentarz (edytowane)

8%,

zainstalowałem ponownie najnowsze sterowniki i problem wciąż jest

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A jak wygląda kwestia ogólnej wydajności komputera? Czy ogólnie działa zauważalnie wolniej, czy oprócz kwestii przesuwania okienek wydaje się być OK? Może w coś grywasz i byłbyś w stanie ocenić wydajność w danej grze, względem tego co było przed formatem?

Evrron
komentarz
komentarz

Komputer śmiga jak ta lala wszystko bez zarzutów,  wow w którego grywam nie wykazuje problemów. Tylko te ikonki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.