x-kom hosting

Windows 10 nie opróżnia pamięci wstrzymanej

Bartol4321
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Jak w temacie mam problem z windowsem , otóż nie zwalnia on pamięci wstrzymanej kiedy wolna się kończy  co powoduję liczne problemy takie jak spadki fps w grach czy też wolniejszą pracę systemu jak na razie zdołałem się z tym uporać poprzez program Proces hacker dzięki któremu mogę opróżniać pamięć wstrzymaną ręcznie jednak jest to dość irytujące ponieważ po jakiś 3-4 godzina muszę znowu to robić .

Wersja windowsa to : 17134

Czytałem , że pomogła by reinstalacja systemu bo ponoć jest to jakiś bug ale wolał bym to zrobić w ostateczności

5b047db75db18_Beztytuu.thumb.png.bf08602a982084e0cd6d8769bb1a442a.png

Raciawelli
komentarz
komentarz

możesz pozmieniać wartości w rejestrze w 

Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Session Manager\Memory Management

To opcje zarządzania pamięcią, więc może coś ci się uda poprawić. Nie jestem aż tak obcykany by powiedzieć ci, co dokładnie powinieneś poprawić. Zrób punkt przywracania systemu i po testuj. Google powie ci prawdę do czego jaka opcja służy. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.