x-kom hosting

Nowa drukarka laserowa [1000 max]

Kertukos
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
Poszukuję nowej drukarki laserowej z tanimi materiałami eksploatacyjnymi do domu za maksymalnie 1000zł.
Jeśli znajdzie się dobre urządzenie wielofunkcyjne w tej cenie to będzie ok, ale nie jest to must have.
Drukarka będzie drukować sporadycznie.

Na razie najbardziej mnie interesuje ta drukarka: LINK

Klaptuś
komentarz
komentarz

Z laserówką w tej cenie zmieścisz się np. z Brotherem HL-3170CDW ktory gwarantuje bardzo wysoką wydajność na jednym tonerze. Dodatkowo po rejestracji na www gwarancja wydłuża się do okresu 3 lat. Ciekawe urządzenie 3w1 to ROTHER MFC-J2330DW tyle że atramentowe wiec wydajnościowo będzie prezentować się inaczej. Komplet tuszy to koszt. ok 60 złotych. Generalne Brother pod tym względem wypada najkorzystniej.

DrTusz.pl
komentarz
komentarz

Cześć,

Model, który wybrałeś nie jest najtańszy w eksploatacji. Z mojej strony proponuję 3 modele: 

 

Brother DCP-1610WE

Model wielofunkcyjny, monochromatyczny, działa w sieci bezprzewodowej (Wi-Fi), jednak nie ma zbyt pojemnych tonerów jak np. model Brother DCP-L2500D. Obsługuje toner 
z symbolem  TN-1030. W moim sklepie ten toner kosztuje 68,99 zł, jest wydajny na 1000 stron czyli koszt wydruku jednej strony to 6,90 gr.

 

HP LaserJet Pro M26 NW

Obsługuje toner o symbolu 79X, który w moim sklepie kosztuje 129,99 zł, jest wydajny na 3100 stron, czyli koszt wydruku jednej strony to 4,19 gr. Nie wymaga dokupowania bębna, ponieważ bęben jest zintegrowany z tonerem. Model zapewnia drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Drukuje 18 stron na minutę w kolorze mono. Zapewnia łączność bezprzewodową.

 

Brother DCP-L2500D
Model niestety już wycofany z produkcji, ale jeszcze spokojnie do kupienia w różnych sklepach. Posiada dupleks, jest wielofunkcyjna, monochromatyczna. Obsługuje toner z symbolem TN-2320. W moim sklepie zamiennik kosztuje 99,99 zł. Wydajny jest na 2600 stron, czyli koszt wydruku jednej strony to 3,85 gr.

Pozdrawiam, 
Rudy z DrTusz.pl

 

 

 

Dnia 22.05.2018 o 08:54, Kertukos napisał:

Witam,
Poszukuję nowej drukarki laserowej z tanimi materiałami eksploatacyjnymi do domu za maksymalnie 1000zł.
Jeśli znajdzie się dobre urządzenie wielofunkcyjne w tej cenie to będzie ok, ale nie jest to must have.
Drukarka będzie drukować sporadycznie.

Na razie najbardziej mnie interesuje ta drukarka: LINK

 

DrTusz.pl
komentarz
komentarz

Kolorowa drukarka do domu, która będzie używana sporadycznie? @Badger20k, to zdecydowanie zły pomysł. Do drukarki laserowej kolorowej trzeba kupować aż 4 tonery. Prosta matematyka - urządzenie około 1000 zł , do tego 4 tonery (na przykładzie zamienników z mojego sklepu) 4 x 119,99 zł = 479,96.
Zatem to nie jest tania eksploatacja. 

Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl 

 

 

18 godzin temu, Badger20k napisał:

poszedłbym w to:

https://www.x-kom.pl/p/138076-drukarka-laserowa-kolorowa-brother-hl-3170cdw-wifi-lan-duplex-kabel-usb-gratis.html

bardzo dobre i bezawaryjne urządzenie. Eksploatacja niezbyt droga.

 

Kertukos
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za propozycję, chyba wezmę Brother DCP-L2500D, wydaje się on najlepszym wyborem.

EDIT:

Jednak ten Brother ma wadę, o której zapomniałem wspomnieć w temacie. Drukarka, której szukam musi mieć port LAN RS-3232.
Macie jeszcze jakieś propozycje?

  • 1 miesiąc później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.