x-kom hosting

Problem z instalacją sysytemu W7.

Vamer
utworzono
utworzono

Mam problem z instalacją w7. Otóż gdy włączłem instalator w7 z płytki wybrałem opcję niestadnardową i sformatowałem partycje na której był system (partycja 2). Wyskoczył mi błąd #80042405, ale zauważyłem że jednak się sformatował bo było wolne miejsce i spróbowałem na tej partycji zainstalować i wyskoczył mi błąd (ss). Kiedy się poddałem i włączyłem ponownie wyskoczyło mi menu do wybierania systemów (screenshot) i ku mojemu zdziweniu nadal był tam system Windows 7, ale gdy go uruchomiłem wyskoczyło mi pole że nie ma systemu cos takiego. Chcę jeszcze nadmienić iż nie wiem skąd jest ta pierwsza partycja 100mb (chyba jest to własnie te menu). Mam jeszcze na tym samym dysku jak widać drugi system ubuntu 17.10 na partycji 5. 

20180520_181444.jpg

20180520_181514.jpg

20180520_181628.jpg

20180520_181645.jpg

20180520_181744.jpg

UrbanJD
komentarz
komentarz (edytowane)

[*]

 

ZupFun
komentarz
komentarz

Spróbuj wygooglować ten błąd, ewentualnie spróbować zainstalować na innych dyskach.

Vamer
komentarz
komentarz (edytowane)
Spoiler

nie moge zainstalować na innych dyskach ponieważ mam tam wazne dane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.