x-kom hosting

Odczytanie z pliku mp3 czasu rozpoczęcia i długości trwania danego słowa.

rafirs
utworzono
utworzono

Witam.

Posiadam plik mp3 oraz napisany tekst do niego.

Muszę teraz znać czas rozpoczęcia każdego pojedynczego słowa oraz ile trwa dane słowo.

Chodzi mi o dokładne odczytanie czasu każdego słowa z 3 miejscami po przecinku.

Napisy mam po prostu w pliku tekstowym.

Czy ktoś mógłby doradzić jak to zrobić? Jakiego programu użyć? Ręcznie bardzo ciężko wprowadzać.

Przykładowo:



słowo, czas_trwania, czas_rozpoczęcia



pierwszeslowo, 0.540, 1.212

drugieslowo, 0.605, 5.123


itd.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

http://goldwave.com/

Jeden z najlepszych programów do tego typu rzeczy. On nie jest darmowy ale działa w pełnej wersji. Zlicza po prostu to co robisz i przy jednym otwarciu pozwala zmienić 200 rzeczy co jest aż nadto do tego co potrzebujesz. Zlicza także wszystkie zmiany jakie wprowadzasz w plikach i po iluś tysiącach się wyłącza. Wystarczy go na nowo zainstalować.

Jak się go trochę nauczysz obsługiwać to spełni wszystkie twoje marzenia. Podaje czas do trzech miejsc po przecinku (setne sekundy).

rafirs
komentarz
komentarz (edytowane)

Okej, mam już ściągnięty program i załadowałem mp3. W jaki sposób z tego mogę odczytać czas dla każdego słowa z tekstu?

Czy każde słowo w mp3 muszę odnajdywać ręcznie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.