x-kom hosting

[Rozwiązany] Jaki wkoncu najlepszy mp3 player do 200pln?

jaskowski
utworzono
utworzono (edytowane)

czytam i czytam a tu wiele i to wiele opinii jaki wybrac. sprecyzujmy jakis najbardziej wytrzymaly przydatny funkcjonalny ! ktory sam zamierzam kupic :P

Edytowane przez NowakoV
rozwiązany

Madmix
komentarz
komentarz

Ja polecam:

iPod Shuffle co prawda to nie mp3 ale tez na ipoda nie wygląda, a dodatkowo możesz go zakupić w jakimś kozackim kolorku :blink:

Ipod Shuffle <> Apple

MP3 Creative MuVo V100 Honda Bardzo znany aczkolwiek nieciekawie wygląda :unsure:

MP3 Creative MuVo V100 Honda

Odtwarzacz MP3 Creative ZEN 2 GB Bardzo znany i dosyć dobry :)

Odtwarzacz MP3 Creative ZEN 2 GB

Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem ;)

Kosmoj
komentarz
komentarz

Jakością dźwięku iPod i iRiver. Za nimi Creative.

2 pierwsze troche drozesz, creative w przecietnej cenie i polecam;) za ok. 120-150zł masz V100 2GB ;)

jaskowski
komentarz
komentarz

to moze wybierzmy pomiedzy

iRiver T60 1 GB

Creative MuVo V100 2GB

Creative Zen Stone 2GB

? :>

WolfiK
komentarz
komentarz

Ja stawiałbym na creative zen stone- niewiarygodnie solidne i nawet z pudełkowymi słuchawkami bardzo przyzwicie brzmi, a jak podłączysz Filki E-630 albo te senki to dźwięk jak żyleta.. Z tym iRiverem nie miałem styczności.

Kosmoj
komentarz
komentarz

Jak masz kase na iRivera i wystarczy ci 1GB to ja bym go bral. Creative ma minimalnie gorszy dzwiek i jak dla mnie jest delikatniejszy. Słyszałem, że po tym iRivierze skakali i poddawali go podobnym probom i nic;) I jakosc dzwieku lpesza;) poczytaj na forach;]

jaskowski
komentarz
komentarz

no to iriver. ufam ci bo ciagle cie widuje na forum :D

WolfiK
komentarz
komentarz

Jak najbardziej ok- jak masz kasę to kup jeszce do niego jakieś porządne słuchawki.

jaskowski
komentarz
komentarz

iriver > teraz zejdzmy na temat porzadnych sluchawek :D

co proponujecie ?

Kosmoj
komentarz
komentarz

dzieki za zaufanie;) jak nie jestes melomanem to z creativa tez bylbys zadowolony. sam mam V200 od 2 lat i jeszcze dziala;) Ale o iRivierze slyszlem mase pozytywnych opini i mysle ze bedzie lepszym wyborem;]

@EDIT do ilu te sluchawki?? dokanałóki, pchelki, nauszne??

jaskowski
komentarz
komentarz

no............ do uszu :D

Kosmoj
komentarz
komentarz

Po 1 ile kasy

Po 2 czy pchelki tzn normalne do uszu, czy dokanalowki czyli takie z gumkami ze wyciszaja oteczenie i dzwiek idzie bezposrednio do ucha;). Sam dokanalowek nie polecam, bo sie boje ze mi uszy uszkodzi, ale ogolnie sa polecane;)

NowakoV
komentarz
komentarz

Ja mam od pół roku Creative EP-630, te pierwsze co wolfik podał. Są świetne, tłuste basy, wygodne i dobrze wyciszone. Żadnych minusów nie zauważyłem... No może tylko to, że słychać jak się przeżuwa, więc jedzenie w trakcie słuchania dość denerwujące :D

WolfiK
komentarz
komentarz
Po 1 ile kasy

Po 2 czy pchelki tzn normalne do uszu, czy dokanalowki czyli takie z gumkami ze wyciszaja oteczenie i dzwiek idzie bezposrednio do ucha;). Sam dokanalowek nie polecam, bo sie boje ze mi uszy uszkodzi, ale ogolnie sa polecane;)

Kosmoj masz bardzo wrażliwe uszy :) Dokanałówki nie zniekształacają tak pasma jak pchełki :) oczywiście mówimy to o niewielkich różnicach.

jaskowski
komentarz
komentarz

no nie duzo bo widzicie jak na mp3 ograniczylem :D te 50 to chyba za duzo .. do 30 moze ? http://allegro.pl/item340934929_sluchawki_...zarne_bass.html

takie widze tanio a ten sam model tylko bez hi fi :P

WolfiK
komentarz
komentarz

Głową nie zaręczę ale wydaje mi się że to podróba- oryginały mają zawsze 2 lata gwarancji, no i cena :blink:

jaskowski
komentarz
komentarz

no to zejdzmy cena w takim razie do 30 poki co i zobaczymy co osiagniemy ;)

Kosmoj
komentarz
komentarz

Ja poprostu mam lekkie obawy, ze cos mi sie w bebenki stanie;p ale i tak niedlugo sam inwestuje w dokanalowki bo pchelki mi wypadaja itp;P

http://allegro.pl/item346260972_sennheiser..._nowy_box_.html

jezeli to nie podroba to bardzo ciekawe i za ta cene chyba kupie i przetestuje, w koncu to nie taki duzy wydatek;) (normalnie kolo 100zł kosztuja xdd)

@EDIT a tak od siebie to polecam sluchaweczki PHILIPS SHE9500 np. http://allegro.pl/item345134741_philips_sl...ki_w_wa_fv.html

bardzo dobre, znajomy ma i sobie chwali, na forach tez polecają;]

NowakoV
komentarz
komentarz

Nie pękają bębenki :D Ja słucham na kanałowych 3x ciszej niż na pchełkach. Naprawdę są świetne! Polecam.

Loguś21
komentarz
komentarz

Uśmiać się można jak ludzie polecają mp3 playery firmy Creative <hahaha>

Jaskowski jeżeli chcesz cokolwiek kupić do 200 zł to tylko i wyłącznie iRIVER T60 !

Nie daj się skusić na mp3 Creative bo możesz mieć to samo za 50 zł jakąś no name.

iRiver najlepsze wykonanie, najlepsza jakość dźwięku...

pozdrawiam

jaskowski
komentarz
komentarz

kupilem irivera juz :D dzieki wielkie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.