x-kom hosting

,,Klatkująca myszka,,

Klatkujacy
utworzono
utworzono

Otóż mój problem polega na tym ,że w R6 podczas rozgrywki moja myszka dostaje ,,pier**lca,, i zaczyna tak jakby klatkować. W menu myszka działa. W innych grach działa. Tylko podczas meczu w R6 nie ;(. Jakby opóźnienie było.

athen
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz może Windows 10? Miałem coś podobnego i musiałem wyłączyć DVR. ;)

Edytowane przez athen
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zacina się cyklicznie na ułamek sekundy ?

Klatkującyv2
komentarz
komentarz

Zapomniałem passów xD (email 10 min) więc zrobiłem kolejne konto. @athen zrobiłem to i nie pomogło. @MasterYoghourt tak zacina się cyklicznie na ułamek sekundy i jeszcze do tego jak gadam przez Discord'a tnie mnie jak dziecko EMO, i nie słyszy moich ziomeczków. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

U mnie myszka cięła się cały czas w każdym momencie. Zainstalowałem oprogramowanie od myszki i póki co odpukać jest dobrze.

 

Odpal menadżer zadań, przejdź do zakładki wydajność i zostaw, niech sobie chodzi. Graj w tą grę, odpal Discord i gdy znów będzie cięło, to zminimalizuj wszystko i zobacz czy na wykresach wykorzystania procesora, były jakieś skoki.

 

Dodatkowo, sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie masz jakiś niezainstalowanych urządzeń.

 

Spróbuj na innej myszce.

Klatkującyv2
komentarz
komentarz

@MasterYoghourt naprawiłem to sam nie wiem jak xD Ale teraz inny problem jak gram w r6 to ścina mi kolegów z  discorda i mnie nie słychać podczas rozgrywki (w menu normalnie mnie słychać)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.