x-kom hosting

Utworzenie partycji z dwóch nieprzydzielonych części wolnej pamięci

Jumper9906
utworzono
utworzono

Witajcie,
Jak w tytule, mam problem z utworzeniem jednego dysku tak aby jego pojemność była równa tej z dwóch nieprzydzielonych części.
image.thumb.png.28f47b80331e128b04665be1f2779a05.png
Zewnętrzne programy typu easeus partition master nie pomagają.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Musiałbyś być czarodziejem , bo nie leżą obok siebie. Najpierw lewą nieprzydzieloną dołącz do partycji C. Potem urwij trochę z partycji C a następnie połącz z tą ostatnią.

Jumper9906
komentarz
komentarz (edytowane)

image.thumb.png.5bb9cef95f10d9f01ec6ec9dc7b13471.png
Tyle maksymalnie udało mi się przydzielić, opcja ponownego rozszerzenia woluminu niedostępna.

Zależy mi aby, uciąć z C tyle ile się da i utworzyć z tego co zabiorę z C z tą nieprzydzieloną pamięcią która mam nowy dysk.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Troche tez nie pomyslalem bo to sie od konca ucina albo rozszerza. Rozszerzenie niedostepne bo za C juz nic nie ma. Jak zmniejszysz C to znowu bedziesz mial 2 rozdzielone. Byc moze da sie jakimis programami juz nie pamietam bo robie takie takie cos podczas instalacji systemu.

Raciawelli
komentarz
komentarz

Musisz przenieść partycję C na początek dysku. MiniTool Partition Wizard umożliwia takie operacje, ale prawdopodobnie tak jak inne zewnętrzne programy nie da rady z partycją systemową. Pozostaje zrobienie kopii zapasowej danych, format i reinstalacja systemu. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.