x-kom hosting

Jaki program hotelowy?

tomaszguzik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie :)

Piszę z zapytanie jaki system do recepcji moglibyście polecić? Jakie macie zdanie o programach na których może pracujecie? Ja ostatnio trafiłem na program hotelowy eye.HOTEL firmy Atante z Poznia. Można pobrać także wersję demo z http://www.atante.pl. Muszę powiedzieć, że ciekawy program. Czekam na wasze sugestie??? :)

Edytowane przez naekana
temat przeniesiony

  • 6 lat później...
Nomada
komentarz
komentarz

Ja odkryłam ostatnio fajny program do stworzenia grafiku rezerwacji online. Program nazywa się ZAPIZAP. Oprócz możliwości rezerwacji pokoi, mogę sobie podliczyć miesięczne dochody, stworzyć listę gości itp. Fajnie, że jest to aplikacja mobilna, bo odpisuję na pytania klientów na bieżąco- prowadzę pensjonat z mężem i możemy rezerwować terminy w tym samym czasie- ja z telefonu, on na miejscu na komputerze. Naprawdę bardzo ułatwia nam to pracę. Można sobie za darmo przetestować na stronie www.zapizap.pl, żeby nie decydować w ciemno, ale polecam szczerze.

  • 3 miesiące później...
netfactory
komentarz
komentarz

Polecamy nasze oprogramowanie NFHotel - tworzone przez firmę mającą korzenie w hotelarstwie, programowany przez ludzi znających branżę "od kuchni".

Doświadczenie w turystyce pozwoliło nam na stworzenie narzędzia przyjaznego hotelarzowi.

Posiada wiele autorskich funkcji niedostępnych gdzie indziej. Szczególnie cenne są narzędzia pozwalające szefowi na pełną prostą kontrolę.

Program jest darmowy, płatny(prowizyjnie) jest moduł rezerwacji online.

Chcesz poznać opinię hotelarza - zapytaj w pensjonacie* Karkonoski SPA w Karpaczu.

Strona programu: nfhotel.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.