x-kom hosting

Lewy alt

FreeZik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, Od paru godzin mam problem z lewym altem. Ogólnie zacząłem przeglądać YouTube i gdy przytrzymowałem lewy alt i z wyświetlała mi się zakładka Nvidia. Zmieniłem na przyciski lewy alt + ctrl i wtedy alt mi jakby przestał odpowiadać. Np. Ctrl alt delete działa ale już jak chcę napisać polski znak nie działa. Teraz polskie znaki pisze prawym altem ale jest mi ciężej z powodu przyzwyczajenia. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :) EDIT : Jeżeli potrzeba jakiś informacji proszę pisać!

Raciawelli
komentarz
komentarz

Działał ci kiedykolwiek lewy alt przy tworzeniu polskich liter? Nie wiem jakim cudem. Lewy alt służy do tworzenia skrótów klawiszowych w systemach z windowsem od zawsze. Dlatego używając kombinacji alt +c w przypadku prawego alta powstaje ć a w przypadku lewego np. rozwijasz menu pomocy w notatniku...

 

Ale dobra. Aby zmienić ustawienia klawiszy w systemie windows należy pobrać oprogramowanie zewnętrzne. Program "centrum myszy i klawiatury firmy microsoft" daje radę, ale nie obsługuje wszystkich urządzeń, więc musisz sam sprawdzić czy się w twoim przypadku nada. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.