x-kom hosting

OBS

ENEX
utworzono
utworzono

Nie jestem do końca pewnie czy tu powinienem zamieszczać ten temat ale najbardziej mi pasuje.

 

Witam ! Mam problem z programem OBS mianowicie, gdy zaczynam nagrywać wszystko normalnie działa, ale tak w 5 sekundzie nagrania obraz się zacina i dalej nie nagrywa a audio tak, przez co słychać mnie a obraz stoi w miejscu. 

 

Jeżeli macie jakieś pomysły lub rady prosiłbym bardzo abyście je napisali  

 

Z góry dzięki ! 

A teraz po jakiś 2h w ogóle nie chcę  nagrywać po kliknięciu w przycisk rozpocznij nagrywanie wyskakuje mi taki komunikat a stało to się samo z siebie wcześniej było wszytko dobrze a nagle jakiś błąd wyskoczył. To ten komunikat: fadsfsa.thumb.png.36592c319f0078c4934c65c0e44e5cec.png

Matematyk0
komentarz
komentarz

Zmień sposób kodowania na x264/x265 - zwiększysz obciążenie procesora (zamiast karty graficznej), ale powinny zniknąć problemy - o ile do tej pory korzystałeś z jednego z kodowań z komunikatu.

 

A co do działu - ten jest o programowaniu, czyli tworzeniu programów, a nie korzystaniu z nich. Do OBS najbardziej pasuje programy > programy narzędziowe :)

ENEX
komentarz
komentarz

Ale przy x264 mi strasznie obraz się zacina i nie da się oglądać gdy gram jest normalni ale gdy włączę odtwarzanie tego co nagrałem to szkoda gadać. Dziwne jest to że na początku wszytko działało na tej karcie wyłączałem obs'a i włączałem pare razy i wszytko działało a po jednym z wyłączeń nagle taki komunikat mi wyskakuje i nwm o co chodzi :P

 

Dzięki za informacje dotyczące działu :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.