x-kom hosting

Którą konsolę wybrać ?

baartekk97
utworzono
utworzono

Witam. Planuje zakup swojej pierwszej konsoli i zastanawiam się pomiędzy PS4 i PS4 Pro.

Dodam, że mój aktualny TV nie posiada 4K , jedynie chyba Full HD bez HD, nie spędzam kilku godzin dziennie na granie.

Różnic graficznych praktycznie nie dostrzegam oglądając zdjęcia z Google Grafiki, więc PS4 Slim będzie dla mnie dobrym wyborem ? ;) 

Youki
komentarz
komentarz

Zależy od ceny, jeśli szukasz czegoś na dłyższy czas to wolałbym dorzucić do PRO 

  • Dziękuję 1
baartekk97
komentarz
komentarz

Chyba jednak po namysłach wezmę Slim. Nie jestem wybrednym graczem i ciężko dostrzegam różnice.

Ale jedno pytanie. Czy to że 30FPS to max to znaczy że będzie klatkować co jakiś czas? przy spadkach fps?

Pierwsza konsola, dlatego pytam ;)

 

Youki
komentarz
komentarz

Różnice w jakości może nie, ale znacznie częstsze dropy FPS poniżej plynności z łatwością zauważysz. :D 

 

  • Dziękuję 1
baartekk97
komentarz
komentarz

Ale czy to znaczy, że często klatkuje ? Sorry ale jestem totalnie zielony w temacie :C 

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od tego jak gra jest przygotowana, ale generalnie te nowsze, ładniejsze gry na zwykłych wersjach czy to PS4 czy XO chodzą w max 30 FPS i dość często mają spadki poniżej tych wartości. :)

 

  • Dziękuję 1
baartekk97
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostatnie pytanko ? A mowa tu o dość regularnym klatkowaniu ? Czy spadkach FPS?

Bo jak kupię powiedzmy God of War i ta gra ma cały czas się ścinać to kiepska sprawa.

85% czasu na tej konsoli i tak będzie przeznaczone na Fifę 18 i 19 w najblizszej przyszlosci, ktora chyba nie powinna mieć dużych spadków FPS?

Edytowane przez baartekk97
Mogeto
komentarz
komentarz

30FPS na konsoli inaczej się odczuwa (lepiej) niż na PC, wszystko przez inny ruch kamerą grzybki vs myszka

nic Ci nie będzie klatkować ani przycinać, po prostu od czasu do czasu zdarzają się bardzo krótkie spadki płynności animacji ale ogólnie każda gra jest w 100% grywalna i nie jest to coś, co potrafi zepsuć przyjemność z gry

 

mam Slima i po dłuższym graniu delikatnie słychać wentylator ale ogólnie można uznać ją za cichą konsole,

pierwszy Fat też jest ok ale tylko w ostatniej wersji gdzie zmienili błyszczący plastik na matowy i poprawili chłodzenie

 

Pro byłoby fajnym wyjściem gdyby w każdej grze dało się regulować jakość kosztem płynności lub odwrotnie, niestety nie w każdej produkcji tak jest a i sama konsola na bank jest głośniejsza niż Slim

  • Dziękuję 1
baartekk97
komentarz
komentarz

Super. Olbrzymie dzięki chłopaki za pomoc.

Potrułem trochę bo całkowicie zielony jestem w temacie Konsol ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.