x-kom hosting

Pytanie odnośnie "limitów" nielimitowanego internetu.

Pulsik
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak sama nazwa mówi.Jak to jest,że internet jest nielimitowany,a posiada swój limit.

Może rozwinę swoją myśl.

Jestem w play i posiadam 50 GB internetu do wykorzystania na miesiąc.Za parę tygodni kończy się umowa i planuję zmienić dostawcę internetu.Szperając po internecie natknąłem się na nielimitowane internety,które posiadają swój limit (patrz załącznik).

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego dostawcy internetu dają limit w internecie bez limitu?

 

 

Zauważyłem również internet "światłowód",który prezentuje się zachęcająco.Niestety jeszcze nie jest w mojej lokalizacji i jedynie proponują mi Internet domowy do 10MB pobierania i 1MB wysyłania.Czy warto brać taki internet?

Ostatnie pytanie brzmi:

Jaki polecacie internet,który jest nielimitowany i jak sama nazwa mówi "nie ma limitu"? Mieszkam w Siedlcach.

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc!

 

1.png

2.png

Dark_Moon
komentarz
komentarz

To dosyć proste i często spotykane w Niemczech i w Polsce rzadziej w Wielkiej Brytanii. Takie kapitalistyczne cwaniactwo ze strony dostawcy internetu. Reklama mówi internet bez limitu a w rzeczywistości jest tak jak pisze na tym zdjęciu jak przekroczysz (w tym przypadku 100 GB) to dostawca obniży ci prędkość. W Niemczech przy internecie "bez limitu" spotkałem się z takim obniżeniem prędkości, że strona wyszukiwarki Google otwierała się około 3 do 5 minut. :)

W Wielkiej Brytanii bardziej szanują klienta i najczęściej te zasady są jasne. Np. sieć Three od północy do do 15.00 jest szybki internet a od 15 do północy zwalnia.

Zwalnia ale nadal możesz bez problemu oglądać filmy na You Tube bez zacinania (480) i przeglądać internet bez problemu. Jest to internet bez limitu. To że ogólnie nie jest on zbyt szybki to już inny temat.

  • Super 1
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Bo małym druczkiem pisze w umowie lub regulaminie promocji, że brak limitu dotyczy tylko kilku wymienionych stron www. Poczytaj o ofercie T-Mobile LTE, oni mogą coś mieć faktycznie bez limitu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.