x-kom hosting

Transakcje społecznościowe, na czym to polega?

cwanyLis
utworzono
utworzono

Mam kredyt we frankach i ostatnio kolega podpowiedział mi, że opłaca się lepiej kupować walutę z przeznaczeniem na spłatę kredytu w tak zwanych transakcjach społecznościowych. Takie coś znalazłem na Cinkciarzu, ale kompletnie nie wiem na czym to polega i jak z tego korzystać by było opłacalne. Może ktoś się orientuje i może coś podpowiedzieć/wyjaśnić? 

smolak
komentarz
komentarz

Każdy kantor internetowy ma chyba coś takiego, ale w każdym nazywa się to inaczej. W każdym razie polega to na wymienia waluty wśród użytkowników portalu. Z tego co rozumie  to wystawiasz ogłoszenie jaką walutę chcesz kupić/sprzedaż po jakim kursie i czekasz aż ktoś się zgłosi i będzie zainteresowany taką transakcja. Jeśli się zgodzisz to dochodzi do wymiany między wami. Dużo osób faktycznie tak kupuje walutę na spłatę kredytów bo jest lepszy kurs. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.