x-kom hosting

Jak rozdzielić neostrade u mnie i sąsiada

michal_698
utworzono
utworzono

Witam .mam takie pytanko.Mianowicie chciałbym z kumplem załozyc neostrade 6 mb.Kolega mieszka około 100 metrów ode mnie .Czy da się to zrobić bezprzewodowo co trzba miec żeby rozdzielc neostrade na dwa domy i co trzba podłaćzyć w jego domu i w moim ile mogłoby to kosztować .Czy mogły by być z tym jakieś problemy np.usterki.Z góry dziekuje za udzielone odpowiedzi

bizon11
komentarz
komentarz

Router ADSL z kartami WIFI

Myśle że można to zrobić bezprzewodowe

Jeszcze 1 pytanie jakie grube ściany dzielą cię od tego kolegi? :)

Można ew. wziąść Livebox-a razem z neo koszt 10 zł na miesiąc :P

Ale jest to dość słaby router :)

Fafu
komentarz
komentarz

Kup sobie router i antenę zewnętrzną, a u kolegi karte sieciową bezprzewodową i też antenę zewnętrzną. Wystaw te anteny najlepiej na dach :D ale ewentualnie za okno...

pozdrawiam

Axel
komentarz
komentarz
Kolega mieszka około 100 metrów ode mnie

Neo można dzielić tylko w obrębie jednego domu. Jak chcesz mieć net na spółkę z sąsiadem to musisz jakiś DSL założyć, a nie neo.

Fafu
komentarz
komentarz
Kolega mieszka około 100 metrów ode mnie

Neo można dzielić tylko w obrębie jednego domu. Jak chcesz mieć net na spółkę z sąsiadem to musisz jakiś DSL założyć, a nie neo.

Myślisz że chodzą od domu do domu i sprawdzają czy nie udostępniają sąsiadom neta? Wątpię.

bizon11
komentarz
komentarz

Tak ale rozdzielenie neo jest to nielegalne :)

Nie chodzą i nie sprawdzają :)

Swoją drogą to zawsze można zrzucić winę na sąsiada że włamał się do twojej sieci bezprzewodowej :P

GoBi
komentarz
komentarz

TPSA romuzuje tak... ile kompów tyle abonamentów musisz płacić. Co jest bardzo bardzo śmieszne.. :/ ale cóż.. z monopolistą nie wygrasz :P

Axel
komentarz
komentarz

Myślisz że chodzą od domu do domu i sprawdzają czy nie udostępniają sąsiadom neta? Wątpię.
No nie, ale jak np. coś ci nawali w tej neostradzie i przyjadą naprawiać to zobaczą, że podzielone masz z sąsiadem.
Fafu
komentarz
komentarz

zobaczą, że podzielone masz z sąsiadem.
To sie schowa :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.