x-kom hosting

Iphone Apple <> Nasze Opinie !

Madmix
utworzono
utworzono (edytowane)

342px-IPhone_at_Macworld_(angled_view).jpg

to zaprezentowane przez Apple Inc. urządzenie posiadające funkcje telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 (iPod) i komunikatora internetowego, jak nazwała tę funkcję Apple Inc. Obecna wersja oprogramowania udostępniona użytkownikom to firmware 1.1.4 . Apple udostępniło już firmware 2.0 wyselekcjonowanej grupie testerów. Oficjalna premiera przewidziana jest na czerwiec 2008.

Cena za granicą: 500 euro

Cena w Polsce: 1600 zł

Jak dla mnie jest to super telefonik, chciałbym go mieć *.*

A co wy o tym myślicie ?

// Złamany 2.8 punkt regulaminu. Używamy formatowania tekstu w rozsądny sposób.

// NowakoV

Tak jest panie dowódco/ Sorry :unsure:

grzeg16
komentarz
komentarz (edytowane)

jest dużo więcej lepszych palmtopów od iFona. Na razie dla mnie jest to zbyt drogie.

Foq66
komentarz
komentarz

Fajny,oryginalny,mialem go kilka razy w lapie i dobrze sie sprawuje.

Alherein
komentarz
komentarz

Tez w ręku go miałem wygodny jest. Fajnie się nim operuje. A dzwonić już można z niego jakaś telefonia komórkowa działa na nim?

tofik177
komentarz
komentarz

takze miałem okazje sie nim pobawic fajny sprzecik tyle ze o ile panel przedni wykonany jest z jakiegos krystalicznego skła czy cos ze podrapać nie mozna to panel tylni sciera sie strasznie szybko... reszta ma u mnie duzy plus mysle ze jak cena troche spadnie to skusze sie zeby go przetestowac. narazie mam moją niezawodną a1000 na symbianie ;]

Tomek
komentarz
komentarz

Aby działał w każdej sieci wystarczy wgrać odpowiednie oprogramowanie.

Jeżeli jest sprowadzony z USA to działa w sieci AT&T.

Iphone naprawde super troche duży, wyświetlacz super, internet na WiFi z przeglądarką safari.

Mateo93
komentarz
komentarz

Wszystkie produkty Apple są doskonale wykonane (może z wyjątkiem MAC OS bo Linux jest lepszy :P), ale niestety za bardzo się cenią. Takiego palmtopa (w nieco gorszej obudowie) można kupić za ~1000zł więc mi było by szkoda kasy. Ale jako zabawka dla bogatych dzieci to jest świetna sprawa :) No i mamy pewność że będzie niezawodny przez 10 lat, Apple by sobie nie pozwoliło wypuścić czegoś wadliwego.

Gość
komentarz
komentarz
smile.gif No i mamy pewność że będzie niezawodny przez 10 lat, Apple by sobie nie pozwoliło wypuścić czegoś wadliwego.

Proste, ale co innego, że w chwili wypuszczenia ajfołna technologie w nim zastosowane były już przestarzałe...

Za połowę ceny - fajna sprawa, trend w Ameryce.

Madmix
komentarz
komentarz

Slyszalem ze Apple chce wprowadzic nowy system do iphona i podobna moja byc wydawane gry tak samo jak na konsole psp.

Jesli tak bedzie to psp straciii ojj stracii !

Ps: Jesli uda mi sie kupic na wakacje to napisze jak jest w praktyce z tym iphonem.

Kosmoj
komentarz
komentarz

nia patrzac na cene bardzo fajna rzecz, ale strasznie duze rozmiary. Wez sobie pojedz nad morze latem. chodz w samych spodenkach po plazy/miescie i wloz go do kieszeni....;p powodzenia:D

Gość
komentarz
komentarz
nia patrzac na cene bardzo fajna rzecz, ale strasznie duze rozmiary.

Wcale nie jest taki duży, powiem, że mniejszy od typowych palmtopów, chociaż większy od komórki...

Gość
komentarz
komentarz

Szczególnie nie polecam. Użytkowałem ok. miesiąc w lato i zawiodłem się. Słaby działa wyświetlacz dotykowy, do tego cicho odtwarza muzykę, a zdjęcia to porażka.

Po miesiącu sprzedałem go bo prostu nie udał im się ten telefon, na dodatek w polsce nie skorzystasz z wszystkich jego funkcji bo operatorzy ich nieobsługują.

Madmix
komentarz
komentarz

Mówcie co chcecie ale tak czy siak go kupie, mieszkam w Irlandii i sieć o2 już sprzedaje Iphona więc będę mógł skorzystać ze wszystkich funkcji. :hyhy:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.