x-kom hosting

Program reagujący dźwiękiem na dźwięk

arabeska
utworzono
utworzono

Szukam programu o dowolnym przeznaczeniu, który na dany dźwięk albo poziom dźwięku, reagowałby danym dźwiękiem. Mam psa, który wyje jak mnie nie ma, ale kiedy usłyszy mój głos zza drzwi, nawet nagrany, to myśli że jestem w domu i jest cicho. Potrzebuję programu, który reagowałby na szczekanie/wycie (dźwięki powyżej iluś decybeli) konkretnym wgranym dźwiękiem. Ma ktoś może jakiś pomysł?

Dżakub
komentarz
komentarz

A nie prościej gdybyś nagrał swój głos w np. takiej formie "5min ciszy-Twój głos-5min ciszy" i to zapętlił? 

arabeska
komentarz
komentarz

Pewnie byłoby prościej, ale "nieadekwatnie". Powiedzmy ze pies uslyszy "na miejsce", jak bedzie szczekał a za 5 min.  znow "na miejsce" jak np. polozy się spać i mi zdurnieje przez 8h. A tak jak ktos przechodzi po klatce i mu sie przypomina ze jest sam i zaczyna szczkac to tylko w tym momencie potrzebna jest komenda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.