x-kom hosting

Czy laptop na studia może się przydać?

arkadiusz97
utworzono
utworzono

Wiem, że takich tematów jest trochę na innych forach i do znalezienia ich wystarczy mniej niż minuta, jednak nadal mam wątpliwości. Obecnie kończę szkołę średnią i chcę iść na zaoczne studia informatyczne. Oprócz tego tuż po maturze zaczynam staż z programowania webowego, po którym może dostanę pracę. Teraz będę zmieniał komputer i tu pojawia się pytanie, czy podczas studiów połączonych z pracą laptop będzie użyteczny? Słyszałem, że pomiędzy wykładami może być długa przerwa, którą można by wykorzystać do np. dokończenia projektów zaliczeniowych czy douczenia się czegoś potrzebnego w pracy. Jak to u Was wygląda? Potrzebowaliście laptopa podczas studiów i pracy czy spokojnie potrafiliście się bez niego obejść? Obecnie używam komputera głównie do programowania oraz do przeglądania internetu. W żadne gry nie gram.

Youki
komentarz
komentarz

A będziesz studiować w tym samym mieście w którym normalnie zamieszkujesz, masz stacjonarny PC?

Besesumber
komentarz
komentarz

Na uczelnie to ultrabook :D

arkadiusz97
komentarz
komentarz

@YoukiBędę studiował w tym samym mieście, w którym mieszkam. Mam obecnie zwykłego PCta, ale chcę obecnie zmienić komputer. I nie jestem pewien czy go zmienić na laptopa czy na stacjonarnego PC.

Youki
komentarz
komentarz

Na Twoim miejscu kupiłbym PC'ta i jakiś tani, lekki, poleasingowy sprzęt mobilny do 600-700 zł, jakiegoś Thinkpada T530 czy Dell E5430 z I5 3 gen oraz SSD. :) 

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.