x-kom hosting

nie mam zielonego pojecia co to jest

marekdrag
utworzono
utworzono

nie mam zielonego pojecia co to jest ale wyslal mi to znajomy wiec otworzylem bez wachania. wie ktos moze co to jest? tu jest ponizszy link ( strona sie nie otwiera) i raczej jest podejrzany, spotkał sie juz ktos z czyms podobnym?

www.sunstatedating.com/dziennik18201.shtml

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Bez otwierania bede zgadywał : jakiś portal randkowy? :> 8-)

marekdrag
komentarz
komentarz

eee nie raczej nie :) ta strona sie nawet nie otwiera a tych linkow jegomosc wyslal mi z 8 podobnych i zaden sie nie otwiera :/ to jest jakis oprzekret tylko ze npierwszy raz sie z takim czyms podejrzanym spotykam wiec pytam sie i prosze o pomoc

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Czyli pewnie kolejny łańcuszek, wchodzisz, klikasz na coś i przesyłasz dalej. Olej. Chyba ze to jakaś prowokacja :/ :P

marekdrag
komentarz
komentarz

ech widze ze nikt nie potraktuje tego powaznie...

Fafu
komentarz
komentarz

Kliknąłem i wyskoczył błąd:

Not FoundThe requested URL /dziennik18201.shtml was not found on this server.Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Jakiś łańcuszek na pewno :)

pozdrawiam

Chlebak
komentarz
komentarz

"...If you can see this page, then the people who manage this server have installed cPanel and WebHost Manager (WHM) which use the Apache Web server software and the Apache Interface to OpenSSL (mod_ssl) successfully. They now have to add content to this directory and replace this placeholder page, or else point the server at their real content."

Przetłumacz sobie ;)

http://www.sunstatedating.com/ <-albo wejdź na ten link jak chcesz wiedzieć więcej :562:

albo poczytaj jeszcze TO

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.