x-kom hosting

Nie moge otworzyć ukrytego folderu

Piotrjot
utworzono
utworzono

Witam Wszystkich .

Jestem tu nowy wiec z góry przepraszam za jakiekolwiek błedy typu żle umieszczony post ....

Jakiś czas temu na swoim laptopie miałem sytem Windows 7 i własnie w tym systemie stworzyłem dokument word i potem pdf umieszczając go w folderze który potem ukryłem . Za jakiś czas zmieniłem system na Windows 10 no i pojawił sie problem bo nie moge otworzyć tego folderu z powodu braku uprawnien.

nie wiem jak mam to zrobic a jest to bardzo ważny dokument który pilnie potrzebuje.

Czy ktos mogłby mi pomóc ? bo czytałem wiele podobnych watków (postów) i próbowałem robic tak jak inni doradzali ale coś albo robie żle albo sam juz nie wiem ...

Prosze bardzo o pomoc ... zgóry dziękuje

szubi8
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, ze wzgledu na to, iz jest to  z innego konta, ktore nie ma do tego dostepu. Prawym na folder -> Wlasciwosci -> zakladka Bezpieczenstwo -> Edytuj, i dodaj swoje konto jako administrator, aby moc czytac, otwierac itd. 

 

image.png.75dd588bb0721ae2d2b1f37bbce25908.png

Sprobuj wtedy.

 

 

 

 

Piotrjot
komentarz
komentarz (edytowane)

dziękuje ... ale ja ten folder mam ukryty i zeby do niego wejsc wpisuje w wierszu polecenie d:\ cos tam cos tam

o kurcze.... udało sie twoim sposobem.... a tyle czasu próbowałem innymi metodami i nic z tego nie wyszło...

wielkie dzięki okazuje sie ze najprostrza metoda jest najlepsza

jeszcze raz dziękuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.