x-kom hosting

Tani tablet jako "kartka do pisania" i do czytania ? Czy to dobry pomysl

zbynekmaslanka
utworzono
utworzono

Czy to dobry pomysl kupic jakis tani tablet + rysik/dlugopis powiedzmy za 200-500 zl (moze byc uzywany) i uzywac do recznego notowania, zakreslania i czytania jakichs dokumentow w pdf-e. Jednym slowem czy  zamiast czytac klasyczna ksiazke i notowac na kartce wygodniej bedzie robic to samo na jakims tanim tablecie w sposob "elektroniczny". Plusem tableta jest to ze nie trzeba drukowac niczego no i nie trzeba uzywac kartek do notowania ... no wlasnie zastanawiam sie nad tymi "minusami" czy to wygodne itd no i czy taki tani tablet sie do tego nada. Nie mialem nigdy tableta i nie pisalem nigdy rysikiem/dlugopisem takze ciezko mi sobie wyobrazic czego się spodziewac.

Pozdrawiam

Badger20k
komentarz
komentarz

Dużo zależy od twoich własnych preferencji. Ja np dużo czytam na tablecie (głównie pdfy), trochę pisze na wordzie i używam do zupełnie innych rzeczy, więc czytnik dla mnie odpada. Nie ma sensu kupować używki, teraz za około 500zł masz świetnego Huaweia Mediapada T3, który ma 2gb ramu.

https://www.x-kom.pl/p/362472-tablet-8-huawei-mediapad-t3-8-wifi-msm8917-2gb-16gb-70-szary.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.