x-kom hosting

Windows Movie Maker - problem z zapisywaniem

Łukasz Kleszcz
utworzono
utworzono

Witajcie :) Mam pewien problem z zapisywaniem filmiku stworzonego za pomocą programu Windows Movie Maker.   

Stworzyłem 36-cio sekundowy filmik (Movie Maker'em)  na który składają się 12 krótkich nagrań. Następnie przycisnąłem przycisk PLIK > ZAPISZ JAKO PLIK FILMOWY.

Niestety szacowany czas zamiast iść malejąco z minutami szedł rosnąco (udało mi się dojść do tego, że pisało, iż do końca zapisywania pozostało 7434 min.) .

 

Po 30 minutach czekania zauważyłem, że nic się nie dzieje. Wciąż było 1 %. Filmik nie miał zamiaru zapisywać się dalej. Żadnego komunikatu Windows (10) nie ukazywał również.

 

Jakie są tego przyczyny? Dlaczego tak się dzieje? Co mogę zrobić? Czy trzeba zmienić program do montowania filmów? Na jaki? Podajcie tytuł.

 

BARDZO PROSZĘ, ABYŚCIE MI POMOGLI, GDYŻ JEST TO WAŻNY FILMIK. 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

                                                                                                                                                                                                                                                                                        ŁUKASZ

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Poszukałem trochę w internecie i wygląda na to, że ludzi z podobnym problemem z zapisywaniem pliku w Windows Movie Maker (różnie się to objawia) są setki. Nawet w Google nie musiałem wpisywać całego "windows movie maker saving problem", bo ledwo zacząłem Google samo zaproponowało dokończenie zdania, No to o czymś świadczy.

Pozostaje poszukać czegoś darmowego ale działającego. Nie używałem programów z tego artykułu poniżej ale może coś wybierzesz.

https://www.pcworld.pl/news/Darmowe-programy-do-obrobki-i-montazu-filmow-ktory-wybrac,405867.html

Ale najlepiej gdybyś zdobył kwietniowe wydanie PC Format, Jest tam darmowy program (trzeba się tylko zarejestrować do końca kwietnia zdaje się) SlideShow Premium.

Tego programu akurat próbowałem z ciekawości. Pokaz slajdów ze zdjęć ale można dodać muzykę a gotowy projekt jest zapisywany jako plik wideo. Więc w sam raz dla ciebie. Stworzenie takiego krótkiego pokazu razem z muzyką zajęło mi kilkanaście minut.

Upewnij się do kiedy można ten program zarejestrować, bo nie jestem w stanie teraz tego znaleźć. Cena PC Format 9 zł

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.