x-kom hosting

problem z kaspersky

magdaa21
utworzono
utworzono

witam mam problem dotyczący programu antywirusowego kaspersky chce go usunąc i nie moge sciagnelam darmowa wersje i wygasla licencja (w miedzy czasie duzo osob polecalo mi avasta wiec go sciagnelam) a nie kupie nowej..... tylko chce sie go pozbyc ...ale mi nie wychodzi:( wchodze w panel sterowania dodaj/usuń programy i jak chce usunąć to pokazuje mi sie ze mam podac hasło co to za hasło i skad mam je wziaźć to nie wiem....moze sa jakies inne sposoby bez podawania tego hasła.Przepraszam ze tak chaotycznie napisałam ale jestem wsciekła :(

bizon11
komentarz
komentarz

Może nie jesteś adminiem na tym kompie?

Spróbuj wyłączyc antywirusa za pomoca:

Start -> Uruchom -> Msconfig

I wywalasz proces antywirusa :)

magdaa21
komentarz
komentarz

chciałabym napisac ze mi to pomoglo ale niestety tak nie jest ...chyba ze wyjasnisz jasniej co mam zrobic.....?

Chlebak
komentarz
komentarz

A mi sie wydaje,że problem jest następujący..

na Kaspersky założyłaś hasło do jego samego :o

Do dostępu do programu(tak w skrócie)

Tak jak napisał Ci bizon11..wywal go ze startu i wtedy odinstaluj,bo tak jak "chodzi" to broni sie hasłem.

Albo z rejesetru wywal:

HKEY_CURRENT_USER SoftwareMicrosoft WindowsCurrentVersionRun

Jak nie wiesz jak sie to robi to ściągnij program Easy Cleaner albo Regcleaner i tam masz opcje wyrzucania z rejestru itp.

Wogóle to je polecam dla higieny PC ;)

Pozdro!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.