x-kom hosting

Instalacja nowego systemu

matttt
utworzono
utworzono

Witam otóż mam problem , kiedys kupiłem dla rodzicow laptopa bez systemu.Zainstalowałem win8, ale po czasie caly dysk systemowy jest zawalony.Postanowiłem zainstalować nowy system windowsa 7 , ponieważ wczesniej go używali i mnie o to poprosili bo jest dla nich latwiejszy w obsludze. Nie mogę całkowicie sformatować komputerta , jak robie to przez ustawienia to pisze ze brakuje mi jakiś plików , kiedy wkładam płytkę z win7 to jej nie czyta mi instalacja tylko mam do wyboru naprawic system, uruchomic normalnie itp ( w biosie mam ustawione aby czytalo plytke) Nie wiem jak calkowicie usunac system i ogolnie wszystkie pliki z dysku aby zainstalować im windowsa 7 POMOCY!

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W BIOS ustaw aby startowało (boot) z napędu dvd. Formatować będziesz podczas instalacji. Upewnij się, że masz kopie ważnych rzeczy z dysku.

matttt
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam ustawione , kiedy odtwarza płytę wyskakują mi opcje naprawienia itp windowsa 8 , tak jakby instalka wcale nie odtwarza

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź tą płytę na innym komputerze, czy działa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.