x-kom hosting

Perfumy Jakich używacie na co dzień?

tomaszrokt
utworzono
utworzono

Szukam zapachu w korzystnej cenie ( raczej więcej niż 100 zł nie dam) ale

wytrzymałego

podobającego się otoczeniu  (szczególnie płci przeciwnej)

no i z kategorii świezych

 

Da się połączyć te 3 czynniki? ;) 

szaki
komentarz
komentarz

Oczywiście - Bond

  • Super 1
Besesumber
komentarz
komentarz

Szanuję bonda za Bonda :P

Dostałem na urodziny miesiąc temu Hugo Bossa polecam

ueko
komentarz
komentarz

Da się. Love Desire sobie kup.Zapach z kategorii zapachów z feromonami. Kupiłem sobie je z przymrużeniem oka ponieważ chciałem zobaczyć czy coś takiego ma prawo działać. Ale ostatnio stały się moim ulubionym zapachem. No i zdecydowanie wzbudzają zainteresowanie kobiet. Tak wiec coś w tych feromonach musi być. Kosztują niewiele ( płaciłem ok 60 zł). Trzymają się długo.Na ciele na pewno kilka godzin.

piku
komentarz
komentarz

Jak chcesz świeżaka za niewielkie pieniądze i lubisz wody kolońskie to sprawdź 4711. Klasyczna kompozycja. Czy się komuś podoba czy nie to już inna sprawa i nie zadowolisz każdego. Bardzo ciekawą propozycją jest też Mugler Cologne będący dość nowoczesną interpretacją wody kolońskiej. Idealny na lato. Ewentualnie Coty Aspen for Men. Niestety trwałość jest piętą achillesową tanich zapachów. To niestety nie klasa Monale, Fordów czy niektórych Lutensów pachnących intensywnie przez cały dzień ;)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Woda kolonska 4711 to oryginalna woda kolonska produkowana w Kolonii i od tego miasta pochodzi nazwa. Receptura jest objeta tajemnica. To nie jest tani zapach ale woda znana na calym swiecie.

piku
komentarz
komentarz

Oryginalna może nie jest, bo kilka razy przechodziła reformulację (zmianę receptury i procesu produkcyjnego). Ale fakt, marka ta była pierwszą wodą kolońską w dzisiejszym znaczeniu.

BaruEM
komentarz
komentarz

Dolce & Gabbana Intenso, gdzieś widziałem za około stówę mniejsze butelki.

westwchod
komentarz
komentarz

Polecam VERSACE BLUE JEANS. Zapach intensywny, długo trzyma, przyjemny(nie natarczywy) cytrusowa kompozycja na wszystkie sezony, do pracy i baru xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.