x-kom hosting

Inernet bezprzewodowo ze starego mieszkania do nowego... 3km

koker
utworzono
utworzono

Obecnie mam internet w tp. Za jakieś 3tyg przeprowadzam się do miejsca w którym niestety internet bedę mógł mieć za kilka miesięcy :cry:

Przeprowadzam się jednak 3km dalej więc wykombinowałem sobie sposób na internet tylko nie wiem czy to możliwe.

Miałbym neostradę w starym mieszkaniu, podłączam jakieś routery bezprzewodowe, antenki, w nowym mieszkaniu to samo. I teraz moje pytanie... jakie "antenki i routery". Nie znam sie na tym i nie wiem jakie urządzenia są mi potrzebne... o ile w ogóle takie coś jest możliwe. 3km to w sumie nie tak daleko więc mam nadzieje że da się coś z tym zrobić :) Bardzo proszę o pomoc :)

Rozwad
komentarz
komentarz

...wątpie ze jaki kolwiek router pociągnie 3 kilosy, ale zbytnio sie nieznam na sieci bezprzewodowej :P zawsze pozostaje ble connect lub iplus itp.

rysiaczek91
komentarz
komentarz

WiMAX :P Tylko około 5000-10000 zł i będziesz miał net :P Popieram kolegę, blue connetc lub iplus... Nic innego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.