x-kom hosting

Wyszukiwarka windows

LemoPoland
utworzono
utworzono

Witam, od kilku dni nie działa mi wyszukiwanie w windows. Gdy klikam na ikonę wyszukiwania kompletnie nic się nie dzieje. Prawdopodobnie stało się to po użyciu DoNotSpy10. 

Gdy próbowałem to naprawić z powershell z poradników z internetu wyskakiwało "searchui.exe missing". Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania. Czy dałoby się to naprawić bez przywracania systemu ponieważ przy tworzeniu punktu przywracania po użyciu DoNotSpy10 wystąpił błąd i nie mam żadnego punktu przywracania z ostatniego czasu. Czyli przywracanie systemu odpada.                                            

LemoPoland
komentarz
komentarz

@bump

  • 2 tygodnie później...
LemoPoland
komentarz
komentarz (edytowane)

próbowałem prawdopodobnie wszystkiego co znalazłem w internecie i wydaję mi się że jest to całkowicie usunięte z systemu. Da się to jakoś naprawić bo formatu nie chce robic

próbowałem robić nowe konto ale na wszystkich to nie działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.