x-kom hosting

Który internet domowy LTE najlepszy do gier/telewizji?

dawcio123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,ostatnio miewam problemy z neostrada po kablu,otóż mieszkam obok miasta i maxymalna prędkość jaka mogę mieć wynosi 10mb.

Problem tkwi w tym,ze od 22 marca jest jakas awaria w Orange i nie mam internetu do 14 kwietnia(kpina!)

Ze względu na to chciałbym kupić internet domowy LTE który służyłby głównie do oglądania filmów na netflixie oraz telewizji, ,ściąganiu gier i przeglądaniu internetu. 

Bardzo odpowiada mi ta prędkość,która oferują w Orange  w granicach 50mb

Co do gier to Ping na Lte z Orange miałem w grach w granicach 80 wiec da się przeżyć 

Przeglądałem oferty dostawców i jest tego sporo,cena nie gra roli.

Najbardziej zainteresował mnie play,który ma w ofercie 100gb oraz net box,który dawałby mi najlepsza predkosc(tak myśle)

I teraz nasuwa się pytanie,po przekroczeniu 100gb które nie ukrywajmy jest stosunkowo MAŁO patrząc na to,ze mam tez Konsole z której będę chciał pobierać gry,czy jest to najlepsza opcja? 

Co myślicie o internecie z Orange? Jest tam 250 gb,prędkość testowana w granicach 50mb(wiec może być) plus dodatkowy darmowy pakiet do ściągania w nocy. Nie wiem czy ta opcja nie pasowałaby mi najbardziej,co myślicie? Jakie opinie macie na temat t mobile? Plusa? Wydaje mi się ze mimo Wszystko wolałbym Orange ale wole zapytać was o zdanie,bo 100 gb w playu moim zdaniem strasznie mało(mimo tego,ze ten internet byłby najlepszy) ,a chyba nie ma opcji ponownego wykupu 100gb po przekroczeniu 

ktos wie jak wyglada sprawa z pingiem na serwerach w playu i innych? Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Dodam,za zostałbym przy tej neostradzie,gdyby nie robili sobie jaj z ludzi i zamiast 10mb miałem cały czas 3 w dol... wiec mam tego dosyć 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Sprawdź prędkość tego Orange LTE na stronie speedtest.net

Zwykle osiąga się prędkości około 20mbps, ale są przypadki kiedy ludzie osiągają ledwo 1mbps.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.