x-kom hosting

Dziwna sytuacja win 8.1 blue screeny

999Przemek
utworzono
utworzono

Witajcie,

Wczoraj, jako że zauważyłem że wszelkie odtwarzacze multimedialne wyświetlają tylko prawy górny róg ekranu (reszta zielona), zainstalowałem sobie kodeki K lite codec w wersji Mega. Od tego czasu laptop zaczął się sam restartować. Kodeki odinstalowałem ale to nic nie dało. Pierwszy blue screen to SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED (dxgmm1.sys). Postanowiłem zrobić przywracanie systemu. Po przywróceniu niedużo się zmieniło. Co jakiś czas mam resety czy blue screeny (IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA) i nie mam pojęcia co mam z tym teraz robić. Skany antywirusowe robiłem (MBAM, Avast, etc.) i nic nie ma. W załączniku podaje wyniki z FRST i JRT.

Specyfikacja systemu:
 

Toshiba K56C (laptop)

Intel Core i5-3317U CPU 1.70 GHz

Ram: 8gb (2x4gb, jedna niedawno (miesiąc) dokupiona)

System: Win 8.1
Karta Graficzna: GeForce GT 740M

Addition.txt

JRT.txt

FRST.txt

999Przemek
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, wadliwa karta RAM, którą kupiłem 2 msc temu. Tylko mnie ciekawi co to ma do instalowania kodeków, taki "przypadek" :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.