x-kom hosting

Intrenr radiowy

Rafał-85
utworzono
utworzono

MAM PROBLEM Z INTERNETEM RADIOWYM. MOMENTAMI MI STRASZNIE ZWALNIA, ZRYWA NA KILKA SEKUND POłąCZENIE Z NADAJNIKIEM. DODAM żE MIAłEM JUż WYMIENIANą KARTę RADIOWą I NIC TO NIE POMOGłO, TAKIE NUMERY TRWAJą DALEJ. POMOżE MI KTOś????? :niewiedza: :placz: :572:

bizon11
komentarz
komentarz

Nie krzycz i nie pisz z capslockiem !

Nic raczej na to nie poradzisz po prosu są to zakłucenia za które nie odpowiadasz ty ani firma udostepniająca internet radiowy :)

GoBi
komentarz
komentarz
prosu są to zakłucenia

Czy ja wiem.. teraz jest taka technika łącznosci że naprawde są bardzo małe zakłucenia :P Zadzwon do firmy która udostępnia Ci internet i powiedz o problemie... :P

PS: Napisz jaki masz sygnał połączenia bezprzewodowego... !

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Hehe ja mam radiówkę, i często też tak mam :) I tak się cieszę że mi założyli, bo mój blok leży w dole :/

Chociaż ja się zawsze dopominam żeby coś zrobili - biorę umowę i pokazuję punkt w którym jest "[..]stały dostęp do internetu[..]" Jeśli mi przerywa to nie jest stały :P I wzmocnili sygnał i jest good :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.