x-kom hosting

Wybór internetu - czy warto przejść na LTE

RobRobson
utworzono
utworzono

Czołem. Mieszkam w Słupsku w domu gdzie moje kable przetrawią max 20mb/s i taki mam internet z Netii. Na więcej nie mogę sobie pozwolić, a płacę jak za 100mb/s. Na stronie Netii spotkałem się z opcją internetu LTE bez limitu za 59 zł ze sprzętem i 49zł bez sprzętu. Powiedźcie mi: czy opłaca mi się przejść, czy prędkość do pobierania i grania (ping) by mnie zadowoliła? Czy nie będzie tak jak w play, że po 10gb internet mi zwolni? Jakbym chciał bez sprzętu to ile takowy by mnie wyniósł? Czy lepiej jednak dopłacić te 10zł (240 w skali umowy)? Albo może znacie innych operatorów z taką ofertą, albo macie podobną sprawdzoną u innego? Pozdrawiam.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To ze strony Netii apropo "bez limitu":

Cytuj

Internet LTE Bez limitu danych. Po przekroczeniu 100 GB transmisji danych w danym Okresie Rozliczeniowym, prędkość transmisji danych ulega obniżeniu i wynosi maks. 1Mbps do końca tego okresu.

https://www.netia.pl/zamowienie_dom,100102517.html

.:aspire:.
komentarz
komentarz

Przemyśl 2 razy decyzję, zanim przejdziesz z kabla na LTE/3G. Lepiej mieć na kablu 20Mb/s niż LTE 1000000000 Mb/s. Z resztą, zawsze pytaj o prędkość gwarantowaną. W Netii masz chyba 1Mbs.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W Netii, w ADSL nie ma chyba żadnych gwarancji prędkości. W Orange masz 1mbps, przy umowie do 10mbps. Przy umowie do 20mbps masz 10mbps gwarantowane. Zgadzam się z tobą, że ADSL to zwykle lepsze rozwiązanie niż LTE.

.:aspire:.
komentarz
komentarz

Nie wiem jak jest w Netii, ale w Orange adsl gwarantowane jest 1 mbs przy 10mbs i 20mbs. W technologii vdsl jest gwarantowane 20mbs.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.