x-kom hosting

Biurko pomoc.

KingShelly
utworzono
utworzono

Hej, szczerze to nie znalazłem zadnego sensownego forum gdzie moglbym napisać ten temat.
 

Posiadam owe biurko.

Qj3F1yX.png

I stabilność mnie nie satysfakcjonuję, nogi stoją sztywno tak myślę, bawiłem sie regulacją nóżek i nie usztywniło mi to biurka w 100% a oczekuje, ze biurko nie bedzie sie w zaden sposob bujalo na boki.

Obecnie wyglada to tak, ze przy silnieszych ruchach np myszka podczas gry biurko sie porusza przez co lekko buja ekranem co mnie irytuje.

Jakieś pomysły jak usztywnić owe biurko? I czy to może moja wina, że nie potrafie odpowiednio ustawić nóżek? Czy to może wina konstrukcji. Myślałem nad przymocowaniem blatu do sciany tylko zastanawiam sie jak to zrobić i czy to załatwi sprawę, blat od sciany mam około 5cm, dziekuje za pomoc.
 

ps: wymiary to 139cmx68cm

biurko korzystam tylko do komputera.

r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Ono ze względu na swoją bardzo oszczędną konstrukcję  się musi kiwać :V

 

Co robić - 2 wyjścia.

 

1. Kupić inne biurko - po sprawdzeniu gdzieś gdzie je wystawiają sztywności czy jest zadowalająca - od razu

 

2. Kupić inne biurko -  po wielu mniej lub bardziej udanych próbach usztywnienia konstrukcji  przykręcanymi do nóg biurka kawałami płyt meblowych - /proponuję odzyskać z wystawionych mebli żeby obniżać koszty - dążąc do osiągnięcia takiego mniej więcej rezultatu:

 

 

biurko-komputerowe-dd-2.jpg

KingShelly
komentarz
komentarz (edytowane)

wiec przykręcenie blatu do sciany np kątownikami nic nie da? Samo w sobie blat wtedy nie moze sie ruszać, przecież byłby usztywniony tylko zastanawiam sie jak to zrobić kiedy mam blat jakies 5cm od sciany.

r102
komentarz
komentarz

No chyba że uda ci się jakoś - czy to zamurowując te "kątowniki" w ścianie  czy jakoś je przykręcając - uzyskać efekt że będą "nie do ruszenia" - i oczywiście  muszą być przykręcone na całej długości blatu biurka czyli przez te 68 cm  - to OK

 

ale to raczej dziwne jak na mebel że będzie na stałe przykręcony do ściany

KingShelly
komentarz
komentarz

to stanowisko jest tak ustawione, ze nie mam opcji, zeby gdziekolwiek indziej je urządzić w domu, gdybym to zrobił w miarę schludnię to by było ok tylko przykręcać przez cala dlugosc 68cm to chyba przesada. Nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić a jestem przekonany, ze jakos daloby sie to usztywnić.

r102
komentarz
komentarz

No może przesada - ale z  2/3 no minimum 1/2  by wypadało chyba

KingShelly
komentarz
komentarz

No nic, porozmawiam po świętach w pracy też z jakimiś "majstrami" ale nadal będę szukał w sieci rozwiązania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.